Türk Hava Yolları, Türkiye Voleybol Federasyonu'nun Yeni Sponsoru Oldu

Türk Hava Yolları, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Yeni Sponsoru Oldu

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Voleybol Federasyonu’na (TVF) yeni sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması, THY Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen imza töreniyle resmiyet kazandı. Törene, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, oyuncular Tuğba Şenoğlu İvegin ve Oğuzhan Karasu ile kurumların yöneticileri katıldı.

Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye’nin en önemli iki kurumunun bu sponsorlukla yeniden bir araya geldiğini vurgulayarak Türk voleybolunun bugünkü başarısını övdü. Üstündağ, THY’nin Türk sporundaki önemine dikkat çekerek bu birlikteliğin önemine vurgu yaptı.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, sporun birleştirici gücüne dikkat çekerek THY’nin Türkiye’nin milli bayrak taşıyıcısı olduğunu belirtti. Bolat, THY’nin TVF’yi desteklemekten gurur duyduğunu ifade ederken, olimpiyat şampiyonu olmaları halinde kadın milli voleybol takımına birer milyon mil hediye edeceklerini söyledi.

İmza töreninin ardından taraflar birbirlerine hediye verdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir