Türk Hava Yolları o bildiriyi uçaklarda dağıtmaya başladı

Türk Hava Yolları o bildiriyi uçaklarda dağıtmaya başladı

Türk Hava Yolları o bildiriyi uçaklarda dağıtmaya başladı

Darbe girişimi sonrası gazetelere ilan vererek milli iradeye ihanet edenleri ve bu ihanete destek verenleri şiddetle kınadığını kamuoyuna duyuran THY, şimdi de aynı metni içeren ilanları uçaklarında dağıtmaya başladı.

Uçakta THY’nin ilanıyla karşılaşan yolcular “THY ile gurur duyuyoruz” diyerek memnuniyetlerini paylaşıyorlar.

İşte THY uçaklarında dağıtılan o ilan:

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
TABİ
3 yıl önce

Daha düne kadar bu adamları 8. ayında müdür, 2 sene sonra da başkan yardımcısı yapıyordular. Başta Kargo Başkanlığı bunlardan geçilmiyordu. Ne zaman hükümetle cemaatin arası bozuldu THY de yavaş yavaş sırt çevirmeye başladı. Personel başkanı atıldı vs. Hoş, ona da sarı sendika Hava-İş sahip çıktı.

al sana bildiri !
3 yıl önce

herkese herşeye sözüm ona kanan akpliler ! bildiri yayınlayacağınıza hakkını yediğiniz insanlardan çıkın adam gibi özür dileyin! daha düne kadar sanki birbirinizi tanımıyordunuz,fikriniz,zikriniz bir değildi,fetocularla kardeşdiniz, parayı,makamları,kurumları, işleri,ihaleleri,herşeyi paylaşıyordunuz, sizden olmayanlara yaşama hakkı vermiyordunuz, insanları ayrıştırıyordunuz,torpili dibine kadar yapıyordunuz,birçok insan haksız yere fetoculara ve sizlere yer açılacak diye işlerinden oldu şimdi kalkıp da fetoculara hain bilmem ne demeyin siz de onlar kadar hainsiniz! çok ah aldınız çok kul hakkı yediniz bunların hepsi yüce allah’ın sizleri cezalandırması!