Türk Hava Yolları Miles&Smiles, utu İşbirliğiyle Vergi İadesi Avantajı Sunuyor

Türk Hava Yolları Miles&Smiles, utu İşbirliğiyle Vergi İadesi Avantajı Sunuyor

Türk Hava Yolları Miles&Smiles, Singapur merkezli seyahat teknolojileri şirketi utu ile işbirliği yapıyor. Bu işbirliğiyle, yolculara yönelik yüzde 40 vergi iadesi avantajından yararlanarak uluslararası havayolu sadakat programları listesine katıldı.

utu Ortaklıklar Ticari Direktörü Sanjay Chinchwade, yolculara yurt dışı alışverişlerinde en iyi değeri sunmayı hedeflediklerini belirtirken, bu ortaklık sayesinde Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyelerinin vergisiz alışverişlerden bonus Mil toplayarak seyahatlerinden daha fazla keyif almalarını sağladıklarını ifade etti.

Türk Hava Yolları Pazarlama Direktörü Arif Ali Gezmişoğlu ise utu ile yapılan bu ortaklığın, Miles&Smiles üyelerine yolculuklarında daha fazla değer sunmayı ve vergisiz alışverişlerini dönüştürmeyi amaçladığını vurguladı. Bu işbirliği, Türk Hava Yolları’nın yolcularına daha ödüllendirici bir deneyim sunma taahhüdünün bir parçası olarak değerlendiriliyor.

Miles&Smiles üyeleri, utu Tax Free Kartlarını kullanarak yurt dışında alışveriş yaparken her 100 ABD Doları için 125 ABD Doları değerinde uçuş mili kazanabilecekler. Türk Hava Yolları’nın Classic Plus, Elite ve Elite Plus Miles&Smiles üyeleri için bu avantaj daha da büyük olacak. utu, Türk Hava Yolları’nın premium üyelerine de otomatik ‘statü eşleştirme’ özelliği ile uçuş millerinde yüzde 40’a varan artış sunacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir