Türk Hava Yolları,

Türk Hava Yolları, Krakow’u Uçuş Ağına Ekledi

Türk Hava Yolları, Polonya’da Varşova’dan sonra 2. nokta olarak ülkenin tarihi şehirlerinden Krakow’a uçuş başlattı.

Bayrak taşıyıcı marka, dar gövde uçaklarla icra edeceği Krakow seferlerini pazartesi, çarşamba ve cuma olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak gerçekleştirecek. Türk Hava Yolları misafirleri, İstanbul’dan Krakow’a gidiş-dönüş (tüm vergiler dahil) 255 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.

UNESCO tarafından edebiyat şehri olarak kabul edilen Krakow, geleneksel olarak Polonya’nın bilim, kültür ve sanat merkezi olarak ön plana çıkıyor. Eski başkent olması ve birçok tarihi olaya tanıklık etmesinden dolayı Polonya’nın kalbi olarak bilinen şehir, her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor.

Hat açılışına ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Yatırım & Teknoloji) Yardımcısı Levent Konukçu; “Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak bugün, Polonya’da Varşova’dan sonra 2. noktamız olan Krakow’u uçuş ağımıza eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu hat ile birlikte bayrak taşıyıcımız 129 ülkede 343’üncü noktasını açmış oldu. Polonya’nın tarihi eski başkenti Krakow’a haftalık 3 sefer karşılıklı olarak icra edeceğiz. Krakow’u da dünyaya Türk Hava Yolları’nın eşsiz uçuş deneyimiyle bağlıyoruz.” dedi.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak Krakow ile uçtuğu destinasyon sayısını 343’e çıkaran Türk Hava Yolları, yeni destinasyonlarla misafirlerine sınırsız bağlantı imkânı sunarken; aynı zamanda kalitesini ve hizmetini de dünyanın dört bir tarafına taşımayı sürdürüyor.

Tarifeli uçuş saatleri:

Uçuş No Gün Kalkış Varış

TK1271 Çarşamba- Cuma İSTANBUL 07.20 08.30 KRAKOW
TK1272 Çarşamba- Cuma KRAKOW 09.20 12.35 İSTANBUL
TK1273 Pazartesi İSTANBUL 18.20 19.30 KRAKOW
TK1274 Pazartesi KRAKOW 20.20 23.35 İSTANBUL

*Tüm saatler lokaldir

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com üzerinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Gorsel 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir