Türk Hava Yolları İstanbul-Osaka direkt seferlerine yeniden başlıyor

Türk Hava Yolları İstanbul-Osaka direkt seferlerine yeniden başlıyor

Türk Hava Yolları, 2016 yılında siyasi kriz ve koronavirüs salgını nedeniyle kesintiye uğrayan İstanbul-Osaka direkt tarifeli seferlerine yeniden başlıyor.

Türkiye ve Japonya’nın büyük şehirleri arasında sezonun ilk uçuşunun 12 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bu uçuş sayesinde yolcular Rusya’dan Japonya’ya seyahat etmek için başka bir seçeneğe daha sahip olacak.

Uçuşlar Pazartesi, Salı, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 kez gerçekleştirilecek. Uçak İstanbul’dan yerel saatle gece 02:35’te kalkacak ve 20:05’te Osaka’ya inecek. Dönüş uçuşu 22:25’te kalkacak ve ertesi sabah 05:55’te İstanbul Havalimanı’na inecek.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ direk osaka

İstanbul’dan Osaka’ya yolculuk süresi yaklaşık 11 saat 30 dakika, dönüş süresi ise yaklaşık 13 saat 30 dakika olacak. Bu rotada yolcular uzun menzilli Boeing 787-9 uçakları ile seyahat edecek.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ aktarma osaka

© AirlineHaber.com

Not: Haber sitemizde yapılan havacılık haberleri kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir