Türk Hava Yolları, İngiltere'den İstanbul'a Yaz Tarifesini Genişletiyor

Türk Hava Yolları, İngiltere’den İstanbul’a Yaz Tarifesini Genişletiyor

Türk Hava Yolları, bu yaz İngiltere’deki dört farklı havalimanından İstanbul’a tarifesini genişletme kararı aldı. İşte ayrıntılar:

Manchester: THY, Manchester’dan yazın haftada 25 uçuş gerçekleştirecek. 19 Mayıs’tan itibaren Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri ekstra frekanslar ekleyerek, yazın zirve döneminde toplamda 25 uçuş sunacak.

Londra, Birmingham ve Edinburg: Birmingham’dan İstanbul’a haftada 4 ekstra uçuş planlanırken, Londra Gatwick Havalimanı’ndan İstanbul’a dört ek uçuş daha başlatılacak. Böylece haftalık uçuş sayısı 112’ye çıkacak. Ayrıca, Edinburgh ile İstanbul arasında haftada üç ek uçuş eklenerek toplam uçuş sayısı haftada 10’a çıkarılacak.

Antalya: Türk Hava Yolları, Londra ile Antalya arasında yazın haftada 7 uçuş gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları Manchester Genel Müdürü Serhat Gök, bu ek seferlerin İngiliz müşteri taleplerini karşılamak için planlandığını belirterek, “Haftalık uçuşların eklenmesi, müşterilere Türkiye’nin zengin tarihine ve kültürüne dalmak isteyen gezginler için Türkiye’nin en popüler noktalarından birini ziyaret etme fırsatı verecek.” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir