THY/TEKNİK A.Ş DE AYRILIK RÜZGARLARI ESİYOR

THY/TEKNİK A.Ş DE AYRILIK RÜZGARLARI ESİYOR

THY/Teknik A.Ş ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Aralarında teknisyen,mühendis ve memurlarında bulunduğu toplam 130 kişi ile yollar bir şekilde ayrılıyor. Bunlardan 20 kişisi THY’nin koyduğu 60 yaş barajına takılanlardan oluşuyor ve bu hafta sonu ayrılıyorlar.

Diğer 110 kişi ise değişik nedenlerle ayrılanlardan oluşmakta. (verimsizlik veya aynı işi bir başkasına yaptırabilmenin mümkün olması veya genç elemanlara yer açılması gibi.)

110 kişinin ayrılma tarihleri ise farklı. İki grup halinde yollanacaklar. Kimisi 31 Ocak 2017 kimisi ise 28 Şubat 2017 ayrılış tarihleri olacak.

Kısaca toplamda 130 kişi ile ilgili karar verilmiş görünüyor. ( tabii ki (+ -) her zaman mümkün)

 

 

Geri
Etiketler:

12
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
sea

hani teknik ½1,5 zam protokolü maili attığında toplu işten çıkarılma olmaması için bu zammı yaptık demişlerdi? Toplu işten çıkarma olmayacaktı göya????

İŞÇİ

He bide TEKNİK DESTEK PERSONELİ adı altında teknisyenle aynı düzeydi ve aynı işi yaptırdığı düşük maaşlı çalıştırdığı işçileride unutmamak lazım.

eski cs yeni cs

60 yaş üstü cs teknisyenlerin gençlere ve THY ailesine vereceği bir şey kalmadı gitmeliler, neden mi? son 6 ayda yeni genç cs sayısı cok buyuk oranda arttı, aldıkları maaş 60 yaş civarı cs lerin 4 te biri, imza yetkileri aynı. Neden fazla para veresin? Aynı sayıda yetki demek aynı sayıda uçağın hizmete verilmesi demek. Tecrübe mi dediniz? O tecrübe dedikleriniz, zamanında, şimdi cs olanların arkasında durmadı ki, hem iş olanakları olsun hem iş öğretme olsun, herhangi bir katkıları olmadı yenilere. İzlediler izlediler izlediler. Haksızlıklara göz yumdular bazıları bizzat haksızlıgın elçisi oldu. Yanlış yapan gençlere güldüler dedikodu yaptılar doğrusunu öğretmediler. Şimdi… Devamını oku »

QO

FETOCULAR MILLETI ISTEN CIKARTIYOR

NRC

bi ofiste 6 kişi oturan onun yeğeni bunun kuzeni torpilli bayanları çıkarmaktan başlasınlar,dizi izlemelerinden trax’a giremiyoruz !

hs

teknikte bir HS var,sessiz ve yer altindan faaliyet gosteren onikiyuzlu bir tam bir dinazor,yine listeler yapmis eskileri gonderiyor,kendisi yine ininde hayatina devam ediyor,bu adamin gittigini duydugumda cok mutlu olacagim

tehlike çanları..

thy teknikte ayrılık rüzgarı değil tehlike çanları çalıyor.

EASA

A.O. Easa nin 35 saatine uyacağını soyluyor peki ya teknik a.s. ?

Anonim

Yok hayir herkeze teblig edildi.

Adalet

Bence yılbaşı sürprizi 🙂 severler onlar sürpriz yapmayı. Yemeğe çıkarıp işten kovan bi toplum onlar..

Özsöz

Emeklilik gerekcesiyle cıkaracaklar