THY’NİN MORGAN FREEMAN İLE ÇEKTİĞİ REKLAM FİLMİ YAYINLANDI

THY’NİN MORGAN FREEMAN İLE ÇEKTİĞİ REKLAM FİLMİ YAYINLANDI

Türk Hava Yolları’nın Hollywood starı Morgan Freeman ile çektiği reklam filmi  gece Super Bowl finalinin devre arasında yayınlandı.

Amerika’da 51. kez düzenelenen Super Bowl finalinde THY’nin yeni reklam yüzü Freeman ile çektiği reklam filmi yayınlandı. Atlanta Falcons ile New England Patriots arasında oynanan finali yaklaşık 188.5 milyon sporseverin izlediği belirtiliyor. Yayıncı kuruluşun 45 saniyelik bir reklam filmi için 5 milyon dolar talep ettiği final karşılaşmasında, THY geçen yıl da “Batman&Superman” reklam kampanyasıyla yer almıştı. Dev final 170 ülkede canlı yayınlandı. Ünlü oyuncu reklam filmi için THY ile 1 milyon 250 bin Euro’ya anlaşmıştı.

Hollywood starı Morgan Freeman, Türk Hava Yolları, uçağının içinde çekilen filmin içinde şunları söylüyor:

“Kimilerimiz keşfedilmenin peşine düşer, heyecanla yola çıkarlar. Dünyaları buluşturup farklılıklardan keyif alırlar. Eğer siz de bizim gibi bu muhteşem gezegeni daha çok keşfetmek istiyorsanız, size eşlik etmeye hazırız. Şimdi. Dünya daha büyük. Keşfet”

 

 

Geri

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
????Bir kaptan???Sozcuk basina USD 81,967XyZ Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
?
Ziyaretçi
?

bir zamanlar üvey kızıyla sevgili olan, din ve tanrı görüşü de hayli tartışılan birinin sözüm ona muhafazakar,dindar müslümanların yönetiminde olduğu bir şirketin reklamında oynaması ilginç ve düşündürücü…ayrıca bu reklamın oyuncu ücreti,çekim masrafları ve reklam ücreti vs toplam maliyetinin 10 milyon dolar civarında olduğu söyleniyor ve diğer filmin başarısızlığı ve şirketin ekonomik durumu ortadayken hem tasarruf diye yırtınırlar hem de hala paraları saçarlar…böyle reklamlarla,sponsorluklarla terörün,kaosun,sorunların maalesef oldukça çok olduğu ülkemizin ve onun en büyük havayolu şirketinin reklamı yapılamaz, yapılsa bile yolcu sayısının ve turizmin artmasına sebep olmaz, elin adamı için herşeyin başı güvenliktir reklama vs bakmazlar…

0

0
??
Ziyaretçi
??

Adam Tanrı rolünü oynadı ve onu herkes bu rolü ile benimsedi, emin ol geçmişi ile kimse ilgilenmiyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

0

0
???
Ziyaretçi
???

Tam bir çomar yazısı. Din inancıyla reklamın ne alakası var. Herkes dinlere inanmak zorunda mı? Reklamın maliyetine yapılan eleştirileri anlarım fakat bir insanın dini inancına veya özel hayatına yapılan eleştiriyi anlamam. Welcome to new Turkey.

Yeni Türkiye de dinlere inanmak zorunlu fakat hırsızlık, hak yeme seçmeli.

Saygılarımla

0

0
????
Ziyaretçi
????

asıl çomar yazısı seninki…yorumda anlatılmak istenen adamın özel hayatı veya dini görüşü değil dindar geçinip aktörün islamiyete yakın olduğunu sanan thy yönetimine eleştiridir anladın mı saygısız çomar !

0

0
XyZ
Ziyaretçi
XyZ

Reklam olmamış ,çok net boşa para harcanmış

0

0
Sozcuk basina USD 81,967
Ziyaretçi
Sozcuk basina USD 81,967

“There are those of us who like to venture to the unexplored,
Those of us who go out there with a sense of wonder.
Bridging worlds, finding delight in our differences.
If you are one of us and you want to explore more of this great planet,
We are ready to take you there. It’s time.
Widen your world.
Turkish Airlines”

Toplam 61 sozcuk.

USD 5,000,000 / 61 = USD 81,967 (sozcuk basina)

Toplam 256 harf.

USD 5,000,000 / 256 = USD 19,531 (harf basina)

THY dunyamizi genisletecegine cebini deldirmis.

0

0
Bir kaptan
Ziyaretçi
Bir kaptan

Çalışan emekçilerin zammını tehditlerle kesip aynı hafta bu reklam için 5 milyon dolar ödediler. THY Yönetimi, bunu unutma. Size bunun hesabı yargı önünde sorulacak. Hakkımızı helal etmiyoruz.

0

0