THY’NİN GELENEKSELLEŞTİRDİĞİ ANTALYA TOPLANTILARI BAŞLIYOR

THY’NİN GELENEKSELLEŞTİRDİĞİ ANTALYA TOPLANTILARI BAŞLIYOR

THY Yönetiminin her sene Ocak ayında gerçekleştirdiği bir nevi gelenekselleştirdiği ve sadece müdür ve üstü yöneticilerin katılabildiği toplantı, 16-18 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya Titanic otelinde yapılacak.

Bu toplantılara, THY’nin yanı sıra iştiraklerdeki yöneticilerde katılıyor.

Bu toplantılara bir nevi Motivasyon toplantısı da denebilir.

2018 in değerlendirildiği ve 2019 projeleri ile ilgili bilgilerin verilebileceği bu toplantıların sonucunda,şimdiye kadar çalışanlarda unutulmamış ve onlara da belirli miktarlarda ikramiye verilmişti.

Yapılacak olan bu toplantıda henüz çalışanlara yönelik ikramiye verilip verilmeyeceğine yönelik her hangi bir bilgi henüz açıklanmadı.

Umar ve dileriz ki taşeronlar dahil tüm çalışanlara yönelik adilane bir karar alınır.

 

Geri

41
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Teknisyen

Sefa abi iyiki bu platformu kurdun yoksa sesimiz değil tıkımız bile duyulmazdı.

Hat IFE

Çelik işten artık 3 sene hber alınamaz. İşimiz bu toplantılarda verilecek primlere kaldı artık.

Etik’e
    Bak arkadaşım sen bence provokatörsün. Kışkırtıcı ve Çalışanlsrla dalga geçer gibi yazıyorsun ve milletin duygu ve düşüncelerini irdeleyip kötülüyorsun sonra küfürlü cevap alınca bize o yorumu neden onayladınız diyorsun. Tipik kışkırtıcı ve çalışanları küçümseyen birisin. Ben bu yorumundan sonra yine karşılıklı sataşma olmasın diye her iki yorumuda sildiğimde yine mutlu olmuyor ve benim yorumumu neden siliyorsun diyorsun. Bak ya sen telefonunu ver veya Ben vereyim ve uzun uzun gerçek niyetini sana bizzat anlatayım. Bekliyorum. Sefa İnan
Etik

Yorumlarda çalışanlardan çok şahsınıza yönelik eleştiri getirmiş hakarete bulaşmadan irdelemiştim. Provake tanımı küfre varan yorumu onaylama şu an için daha uygun kanımca . Tamam sonuçta bu site ticari bir kurum ve bunun ilkelerini belirleyecek değilim ama videolarinizda geçmiş yazilarinizda vurguladığınız kadar tarafsız ve amatör duygularla bu işi yapsaydınız karşınızdakini kışkırtıcılıkla suçlayıp hedef göstermezdiniz. Bu arada koşuyoluna gelince ararım iki lafın belini kırarız.

Damat Alayı

Damat Tarafı Olaraktan Damattan Teknige 5 Maaş İkramiye :/

tk teknik

kusura bakmayın ama yorumları okurken utandım kendi birimim adına. teknisyenlik dilencilik değildir. 5 bin lira mıdır sizin ederiniz?

cp.

5K’₺
teknik ve tgs hrk’a ….

Editoryel bir sıkıntı mı var

Yorumlar yayınlanmıyor

Ocak zammı

İnsanlarla dalga gecer gibi zam yaptılar. Bence primden cok ek zam yapmaları gerekır.

Özçelik

Çelik is ailesi olarak, ikramiye konusunda bir katki bir yorumda biz yapmak istedik. Baska bisey yapmayiz cunku burdan bize gelicek bir para yok. En fazla yorum iste, onuda cok hevesle yazdirmiyoruz da neyse. Yilbasi hediyeside dagitmiyoz, sıkıştık bu aralar,zaten begenmiyosunz. Neyse insallah olur ya,biz sendika olarak elimizden geleni yaptik.

hasssendika

hatırlatmışken aklıma geldi, çelikiş sendikasının da o sözleşmeyi imzalayanlarında Allah bin türlü belasını versin. geçinemez olduk

Teknikten tüm yöneticilere.

Uçuş yaptığımız halde gelir vergisi ödeyen tek şirketiz,teknisyenliğin dünya geneli aylık fiyat ortalamasının yarısını bile alamıyoruz,zam deseniz enflasyon oranında zam bizi asla + ‘ya geçirmiyor. Yöneticiler prim ve maaş konusunda personele karşı son derece vefasız. Alt yöneticiler hiç bir sorunu yukarıya taşımıyor,resmen sorun getirmeyen yönetici iyi yöneticidir anlayışı var. Mevzular çok şişmeye başladı,milletin susuyor olmasının tek sebebi milletin edebinden,sendika göstermelik sendika. Yahu kardeşim ; İlker Bey basiretsiz bir yönetici değil,görevinizi yapın ve sorunlarımızı kendisine iletin çözülmüyorsa yine çözülmesin ama yukarıya karşı Güleryüz aşağıya karşı çatık kaş dönemini artık bitirin. Hamdi Bey gitti artık,korkmayın yerinizden olmazsınız,İlker Bey’e iletin yeter ki,hep birlikte… Devamını oku »