THY’NİN GALATASARAY SPONSORLUĞU KISA SÜRDÜ

THY’NİN GALATASARAY SPONSORLUĞU KISA SÜRDÜ

Galatasaray, Avrupa’ya erken veda edince THY’nin forma sponsorluğu da sadece 2 maç sürdü. İki sezon önce sponsorluk için 2.3 milyon Euro ödeyen THY, bu kez ödeme yapmayarak taşıyıcı olmuştu

Galatasaray’ın İsveç’in Östersunds takımına elenerek ilk turda Avrupa’ya veda etmesi Türk Hava Yolları’nda şok etkisi yarattı. Galatasaray Spor Kulübü ile Türk Hava Yolları arasında bir süre önce yapılan anlaşmaya göre Galatasaray, bir yıl boyunca Avrupa Kupalarında oynayacağı maçlarda Turkish Airlines logolu forma ile boy gösterecekti.

İsveç’in Östersunds takımıyla karşılaşan Galatasaray’ın, 2 maç sonunda aldığı sonuçlarla Avrupa macerası sona ererken sarı kırmızılı takım sadece Türk Hava Yolları’nın ismini 2 maç taşımış oldu.

Habertürk Gazetesi’nden Gökhan Artan’ın haberine göre Galatasaray ile THY geçtiğimiz yıllarda da Avrupa Kupalarındaki maçlar için sponsorluk anlaşması imzalamıştı. İki sezon önce sponsorluk karşılığı kulübe 2.3 milyon Euro ödeyen THY, bu kez ödeme yapmayarak sadece taşıyıcı olmuştu.

 

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Soleli

Demek ki neymiş fazla reklam, şirkete zarar veriyormus