Thy’den zorunlu açıklama

Thy’den zorunlu açıklama

Türk Hava Yolları, sosyal medyada yayılan “şahsa yönelik özel uygulamayla karışılama yapıldığı” haberlerini yalanladı. THY tarafından sosyal medyada dolaşıma sokulan provokatif video ile ilgili “Büyük Göç’ün başarıyla tamamlanmasının ardından 6 Nisan 2019 tarihinde Atatürk Havalimanı’ndan yeni evimiz İstanbul Havalimanı’na gerçekleştirdiğimiz son uçuşumuza aittir” açıklaması yapıldı.

Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan THY’ye yönelik sosyal medya üzerinden yürütülen çirkin algı operasyonlarına cevap geldi.

ŞAHSA ÖZEL UYGULAMA YAPILMAMAKTADIR

Zorunlu açıklama başlığı altında yapılan açıklamada,”Bahse konu olan video üzerinden maksatlı üretilmekte olan haberlerde yer aldığı gibi herhangi bir şahsa özel uygulama yapılmamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Geri

9
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
tech9

Bir foto B737 diğeri A320 ?

Farklı fotograf

İlgili video ole Thy’nin Zorunlu Aciklama fotoğrafları farklı. Videoda yeni Thy kıyafetler var. Zorunlu açıklama diye başka foto paylaşmis. İnenleri izledim. Baska kisiler. Dans edenler de yok. Kırmızı hali da genişletilmiş. İlginç:)

cpt

Hadi uçaklar arasındaki farkı insanlar anlamaz dediniz ama 2 fotoğraftaki hosteslerin kıyafetleri de farklı. Sosyal medyaya yansıyan söz konusu haberde hostesler yeni üniformaları giyiyorlar. THY nin son uçuş diye belirttiği fotoğrafta ise eski üniformaları giyiyorlar. Dolayısı ile THY söz konusu habere itiraz edebilmek için arşiv fotoğraflarından delil üretmiş. Temel bey zamanında yönetim kurulu başkanının uçağa geleceğinden son ana kadar kimsenin haberi olmazdı. kimse özel bir hazırlık yapmazdı. kendisi de, çalışanları doğal hallerinde daha iyi gözlemlemiş olurdu. En büyük fark budur.

32 33 ?

iki fotograf arasında bariz fark var biri kucuk biri büyük biri 32 numara biri 33 numara fotograflara bakip farklari gormeyen var mi ?

trabzon celebi

bugun maliye bakani icin trabzon seferini 1 saat beklettiler yolcuya yalan soyleyerek nasil sahsa hizmet olmuyo anlamis degilim

Misafir

En üstte haber başlığındaki B777, altta THY açıklamasındaki bir uçak B737(bakınız landing light kanadın gövdeye birleştiği yerde), ikinci uçak A320(bakınız kokpit camı ve static port), nasıl oluyor bu? Son uçuşu filodaki 3 ayrı tiple aynı sonla yapmışlar. Yersen.

Selim

Bu konuyu gundeme getiren sn genel yayin yonetmeni neden K.H.Ö bahsetmemis.Kac kayyum uyeligi var bu arkadasin.Neden acaba hemsericilikmi yapiyor ….

kırmızı halı

Kırmızı halı ne zamandan beri havacılık geleneği? Gemicilik geleneğinde de yeni gemi suya indirilirken içki şişesi kırılıyor biz de kırıyor muyuz?
Ne kadar açıklama yaparsanız yapın,boş. Thy yk’sının lükse ve gösterişe ne kadar meraklı olduğunu herkes biliyor !

Hadi bea

İkisi de aynı uçak. Kör müsünüz?