THY’DEN YOLCULARA 30 BİN FEET’TE FİNAL SÜRPRİZİ

THY’DEN YOLCULARA 30 BİN FEET’TE FİNAL SÜRPRİZİ

Türk Hava Yolları(THY), Fenerbahçe ve Olimpiakos İstanbul’da karşı karşıya geldiği Turkish Airlines Euroleague’in final maçını, 30 bin Feet yükseklikte canlı olarak yayınladı.

Avrupa’nın en iyi dört basketbol takımı, İstanbul’da düzenlenen Turkish Airlines Euroleague 2017’in son aşaması olan Final Four maçlarını bu hafta sonu oynadı. Türk temsilcisi Fenerbahçe ile Yunan temsilcisi Olimpiakos arasında Sinan Erdem Spor Salonu’ndan oynanan final maçında Fenerbahçe 80-64 galip gelerek Turkish Airlines Euroleague 2017’nin şampiyonu oldu.

30 bin feette canlı yayın

Turnuvanın resmi sponsoru Türk Hava Yolları(THY), Türkiye saatiyle saat 21.00’de başlayan mücadeleyi, bu saatte seyahat eden yolculara sürpriz yaparak 30 bin feet yükseklikte canlı yayınladı. THY yolcuları, Wifi ve Live TV uygulaması bulunan uçak uçaklarda final maçını yerden binlerce metre havada izleme imkanı buldu.

Yolcuların önlerinde bulunan ekranlardan canlı yayınlanan o anlar ise THY’nin Bangkok-İstanbul seferini gerçekleştiren TK65 sefer sayılı tarifeli uçuşunda görüntülendi. Yolcular, Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonu olduğu o anları heyecanla takip etti. Fenerbahçe forması giymiş bir yolcu ise takımının galibiyetini alkışlayarak kutladı.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.