THY’DEN YENİ SEFER AÇIKLAMASI!!

THY’DEN YENİ SEFER AÇIKLAMASI!!

Türk Hava Yolları tarafından yapılan son açıklamada, Ukrayna’nın en kalabalık ikinci şehri olan Harkiv’e direk seferlerin başlayacağı belirtildi.

THY’den bir son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada Ukrayna’nın Harkiv kentine uçuşlar düzenleneceği belirtildi.

Türk Hava Yolları (THY), 30 Mart 2017 tarihinden itibaren, Ukrayna’da başkent Kiev’den sonra ikinci büyük kent olan Harkiv’e de uçmaya başlayacağı yönünde açıklamasını yaptı.

THY Basın Müşavirliği tarafından konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Türk Hava Yolları; hizmet verdiği tüm alanlarda sergilediği inovatif yaklaşım ve uçuş ağına dâhil edeceği yeni hatlarla 2017 yılında da bu istikrarlı performansı devam ettireceğinin mesajını veriyor.

Sefer düzenlediği 119 ülkedeki 295 destinasyonla dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi unvanına sahip küresel taşıyıcı; Ukrayna’nın eğitim, kültür ve sanayisiyle tanınan bölgelerinden biri olan Harkiv’i de kapsamlı uçuş ağına dâhil ederek, inşasını hız kesmeden sürdürdüğü köprülere bir yenisini daha ekliyor.

30 Mart 2017’den itibaren haftanın 4 günü Harkiv’e sefer düzenleyecek olan Türk Hava Yolları, 30 Mayıs 2017 itibariyle bu sayıyı 7’ye çıkaracak. İstanbul’dan Ukrayna’nın ikinci büyük şehri; Harkiv’e, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 109 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.