THY’DEN YENİ GÜVENLİK VİDEOSU

THY’DEN YENİ GÜVENLİK VİDEOSU

Milli Bayrak taşıyıcımız Türk Hava Yolları’ndan bir güvenlik videosu daha…

Türk Hava Yolları son yıllarda Zach King ile başlayan ve ardından iki farklı LEGO’lu güvenlik videolarının arkasına bir yenisi ekledi. Güvenlik videosu yine çizgi karakterlerden oluşuyor…

Son bir kaç yıldır gündeme Uçuş Emniyet Videoları ile de sık sık gelen Türk Hava Yolları, bu yeni güvenlik videosu ile de çok konuşulacak gibi. Uçuş Emniyet videolarında Lego karakterlerini kullanan şirket yoğun eleştiri almıştı. Yetişkin ve çocuk yolcu oranlarına bakıldığı zaman da tercihin doğruluğu tartışılır oluyor.

THY’nin yeni güvenlik videosu Lego filmlerine göre daha yalın ve anlaşılır.

İşte o video;

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

6 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Bunları anlattık
11 ay önce

Ya arkadaşlar bunları kukuleta ile anlattık, abaküs ile anlattık. Güvenlik işi çocuk oyuncağı değil. İçinizdeki çocuğu gidin şirket dışında çıkartın.

böcük
11 ay önce

sirkette takim.elbise ile geziyorsun galina kukuletaymis Allahım ne bos beles insalar var

böcük
11 ay önce

ya ustadim bu toplumda ne cahil insanlar var… daha turkce konuşmayı beceremeyeler var iken burada güvenlik videosunu eleştiriyor hangi kritere gore olmamis ? sana özel mi çekiliyor da muzigi beğenmiyorsun ? güvenlik isi diyen cahil senin gibilerin okumaktan ve kurallara uymaktan acizlerin seviyesine indirip anlatiyorlar bence yani oradaki mantigi anlayamiyorsun siz anca bunu anlarsınız ama onu bile anlayamıyor ka.zzm..a

audi
11 ay önce
Cevapla  böcük

bu kadar kizma))) videoyu sen mi yaptin ? )))

thy görevi...
11 ay önce

bu memnun kalmadı işaret dili tercüman yok thy işitme engelliler hem kınıyor…..

TK TK
11 ay önce

Animasyon güzel ama müzik hiç uymamış, daha hareketli ve canlı olması gerekir. İnsanın uykusunu getiriyor ve negatif bir düşünce yaratıyor.