THY’den Rusya’da dev sponsorluk anlaşması

THY’den Rusya’da dev sponsorluk anlaşması

Dünya çapında gerçekleştirdiği sponsorluklarla adından söz ettiren Türk Hava Yolları (THY), bu defa buz pistinde kendini gösterdi ve dünyanın en ünlü buz hokeyi kulüplerinden biri olan Spartak Moskova ile yaptığı anlaşma ile kulübün ana sponsoru oldu.

THY adına Spartak Moskova ile sponsorluk anlaşmasına imza atan THY Rusya Genel Müdürü Mefail Deribaş, “Hokey, Rusya’da birçok spor alanın önüne geçmiş durumda ve sadece Rusya’da değil dünyanın birçok ülkesinde hokey severler tarafından da takip edilen bir lige sahip. Spartak Moskova da bu alanda küçümsenmeyecek bir şöhrete sahip. Dolayısıyla yaptığımız bu anlaşma ile kulübün ana sponsoru olarak başta forma ve piste olmak üzere birçok yerde ülkemizin bayrak taşıyıcısı olan havayolumuzun ismini sadece Rusya’da değil dünyanın birçok ülkesinde bu sayede göstermiş olacağız. Ülkemiz adına önemli bir tanıtım olacağını düşünüyorum” dedi.

Rusya’da yabancı havayolu şirketleri arasında en geniş uçuş ağına sahip olan Türk Hava Yolları, Moskova, St. Petersburg, Soçi, Ufa, Yekaterinburg, Rostov na Donu, Voronej, Kazan, Samara ve Krasnodar’a direk uçuş yapıyor. Aynı zamanda buradan transit yolcuları da alarak uçuş gerçekleştirdiği dünyanın 300’den fazla noktasına götürüyor.

Türk Hava Yolları uzun yıllardır Turkish Airlines World Golf Cup, Turkish Airlines Open, Turkish Airlines Challenge golf turnuvaları ve Avrupa Basketbol Ligi Turkish Airlines Euroleague dahil olmak üzere çeşitli spor etkinlikleri ve takımlarının sponsorluğunu yapıyor.

 

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.