THY’den HAVA-SEN’e Beklenen Hamle ve HAVA-SEN’den Arkanızdayız Mesajı

THY’den HAVA-SEN’e Beklenen Hamle ve HAVA-SEN’den Arkanızdayız Mesajı

 

THY ve HAVA-SEN arasında sular ısınıyor. Hava-Sen başkanı İskender Çarkcı,yayınlamış olduğu mesajla, son gelişmeleri ve bundan sonra yapılacakları anlatan bir açıklama yaptı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Değerli Basın Mensupları ve Arkadaşlarım,

HAVA-SEN olarak kurulduğumuzdan beri yoğun ilgi sonucu iki ay gibi kısa bir sürede dört bine yaklaşan üye sayısına ulaştık. Şimdi sıra kanunen yapmamız gereken delege seçimi ve Genel Kurul’a geldi. Çalışmalarımız devam etmekte olup üye listesi ofisimize asılmıştır.

Bu arada gelişmemizden rahatsız olan kesimlerden gelen tepkiler sonucu şirketimiz tarafından ben dahil 13 arkadaşımıza (4 kokpit + 9 kabin ekibi )  savunma vermesi istenmiştir. Hiçbir doğumun sancısız olmayacağını biliyoruz.

Savunmalarının hazırlanmasında kendilerine gerekli yardım yapılmakta olup bundan sonraki safhada da hiçbir arkadaşımızı yalnız bırakmayacağımızı maddi ve manevi desteğimizin yanlarında olduğunu bu vesile ile sizlere de duyurmak istiyorum.

Sosyal medya kanallarındaki yazışmalardan da belli olduğu gibi tüm üyelerimiz hatta henüz bize üye olmayanlar bile tam desteklerini belirtmektedirler. Kimseyle inatlaşmak ve şirketimize zarar vermek istemiyoruz. Halen diyalog yoluyla sorunlarımızı çözeceğimize inanıyoruz. Sonunda doğrunun , akl-ı selimin galip geleceğini biliyoruz. Tüm baskılara rağmen bize inandığınız ve güvendiğiniz için şükranlarımı sunuyorum.

Kaptan İskender Çarkcı
HAVA-SEN Genel Başkanı

Geri

43
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
KİMİ TAKLİT EDİYORSUNUZ.

SİZİ, BİRBİRİNE ŞEREFSİZ DİYE HİTAP EDEBİLENLERİ BU ŞİRKETE NASIL DOLDURDULAR BİLEMİYORUM. BİZE SİVİL HAVACILIK NEZAKET İŞİDİR DEMİŞLERDİ.

??

cevaplara bak hele gerçekler acımı geldi de trol demeler başladı. o kadar kelime kullanıldı kıldıklarınıza başkan ve tüzel kişilik mi THY den bahsederken onların hiçbir önemi kalmıyor maalesef. iyi veya kötü temsilci sizde olabilseydiniz en azından çabanız amacınız olurdu şimdi ne olacak onu yazın buraya ne hava sen ne havaiş işsiz kalınca kaç ay atılacaklara mali destek verebilecek gazelden okumayalım lütfen iletişime geçilsin thy havaiş havasen otursunlar konuşsunlar dedik anlaşılan o ki burda şakşakçılık yapmayan trol oluyor havasen trolleride yorumlara cevap veriyor bu iş böyle uzar gider gitsin bakalım nereye kadar.

Koyun'a

Allah hiç bir hayvanı kurban olsun diye yaratmaz.Bilesin.

Koyun

Kuranı aç oku ey cahil.

?? isaretliye

Suçlamalamışsın bay trol. Çarkcı kaptan sendika başkanıdır Tüzel kişiliği vardır. THY nin pilotu olarak konuşmuyor. Sendika başkanı şapkasıyla konuşuyor ve konuşmalı da. Sen tam biat eden bir tipsin.Çarkcı kaptan Hava-İş le çalışır mı o seviyeye düşermi. Yoksa çoktan yönetimdeydi ve belki de başkandı ama Hava-İş gibi yıpranmış bir sendika da olamazdı. Anladın mı sen bay trol

??

THY pilotları için yorgunluktan uyuyor diye bir açıklama yap THY nın başındakı seni orda tutsun mantığınız alıyor mu? Üye sayıları istifa sayılarını güncel tutabilecekleri sistem vardır kimse gazelden okumasın bir ay geriden geliyor diye kimseye yutturulamaz. hava iş’ in yönetiminde 3 kaptan pilot yönetici olarak 3 tane temsilci toplam 6 pilot bulunmakta İskender bey yöneticiliği kabul etmiş olsaydı şayet yanında kendi ekibinide kurmuş olacaktı ne oldu şimdi daha mı iyi oldu sadece 13 kişimi atılacak sanıyoruz THY gecen yıl zam ertelenmeseydi 1500 belkide daha fazla personel atılacaktı şimdi 13 kişiyi işten çıkarsa thy batar mı? THY TÜRKİYENİN ŞİRKETİ. Bir pilot… Devamını oku »

Pes artık

Yorumun sahip olduğun ahlaki degerleri ortaya koyuyor.Sadece ilk cumlene cevap versem yeter sanırım. Paraları hüpleten sendika başkanı yerinde kalacak, buna destek verenler yerinde kalacak,kusur bulunamadığından site davasıyla karalanmaya çalışılan Çarkçı gidecek.Ne çok meraklısınız harama ve günaha.

Temsilmis

O 3 kaptan yonetici 3 temsilci kaptan olmus ama adam olamamis ki havasende binlerce kaptan var.havasen kurulmadan once nerdeydiniz a be hava yok yonetimi?

hayırlı olsun

sefa bey, hayırlı olsun. siz de sansüre başladıysanız diyecek bir şeyim yok. yazdığım muhalif yorumlar yayınlanmıyor. üzücü.

KPT

ÇARKÇI kaptanım, kaptanlar olarak sonuna kadar arkanızdayız. Bizler yanlış insanlar değiliz, doğru ve iyi insanlarız. İyiyi ve güzeli isteyen insanlarız. Şirketimizi ve devletimizi seviyoruz. İşimizi profesyonelce yapıyor ve yapmaya çalışıyoruz. Tek şey istiyoruz. Bizlere birazcık kulak verilsin, sorunlarımız dinlenilsin ve gerçekten çözüm bulunmaya çalışılsın. Bizler uçuş emniyeti diyoruz, birazcık profesyonel yönetim diyoruz. Kısacası Ekip planlamanın uçucular üzerindeki acımasız ve insafsız tahakkümüne son verilsin diyoruz…

Kabinkabinkabin

Kabinnnn. Beyninimi kaybettin , korkakmisin.ancak cogunlukla kazanilir bu durum , mutluysaniz yorgunum.bunedir , , ,,,,ole bole sikayet edip durmayin susun ve devam edin biryerde bayilip kalincaya dek , hicmi.durusunuz farkindaliginiz ,durum.degerlendirmeniz kalmadi , sasirdinizmi, hava is yuzunden neler yasiyoruz , bu saticilara cevap yokmu, delirdinizmi yahu

Amatör Troll

Hava-Sen’li olmadığın o derece aşikar ki, başka türlü gelişmelerden bu derece bir haber olman imkansız. Yanlış platformda oynuyorsun evlat. Trollük uğruna aldığın para neyse söyle 2 katını vereceğiz git başka yerde oyna.

kısmet

Olsun kısmetimizde buraya kadar çalışmak varmış.Bu emeklerin bu eziyetin bir karşılığı olacaktı.Kaderimizde işten atılmakta varmış demekki.Bir çok arkadaşımdan iyi dilekler aldığım gibi bir çok arkadaşımdan da hiççç destek alamadık.onların vermediği bu destek bugunleri hazırladı umarım başlarını yastığa koyduklarında içleri rahat uyurlar umarım başlarına bir şey geldiğinde yardım eden birini bulamazlar umarım dara düştüklerinde elllerinde kimse tutmaz umarım en kısa zamanda şirketten defol olup giderler.Bir sözümde kaptan dostlara yıllarca ben ben ben dediniz ama hava-sen sayesinde artık biz demeyi öğrendiniz birlik beraberlik getirdiniz uçuşlara.Artık masaya yumruk vurma vakti hadi kaptan dostlar sesimizi daha sert duyuralım haydi varmısınız bu zulme dur demeye… Devamını oku »