THY’DEN DİKKAT ÇEKEN HEDİYE ! ÇOCUKLARA ‘HEROES’ YAZILI ÇANTA VERİLİYOR

THY’DEN DİKKAT ÇEKEN HEDİYE ! ÇOCUKLARA ‘HEROES’ YAZILI ÇANTA VERİLİYOR

Türkiye genelinde ‘Hero’ yazan tişörtü giyenler gözaltına alınmaya devam ederken THY, ABD yolcusu çocuklara ‘Heroes’ baskılı çanta vermeye başladı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişiminde bulunduğu iddiasıyla yargılanan Gökhan Güçlü’nün 13 Temmuz’daki duruşmaya üzerinde “Hero: Heroes are immortal” (Kahraman: Kahramanlar ölümsüzdür) yazan bir tişörtle gelmesinin ardından Türkiye genelinde üzerinde Hero yazan tişörtler giyen insanlara yönelik bir gözaltı dalgası başlatıldı.

Gözaltına alınanlara yöneltilen suçlama ise terör örgütü propagandası olarak dosyalara geçti. Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ‘Hero’ tişörtlü giyenler hakkında ise gözaltı işyemleri devam ediyor. Darbe suçundan yargılanan Gökhan Güçlü’nün ‘Hero’ yazan tişörtle duruşmaya gelmesinin ardından örgüt suçu kapsamında yargılananların tek tip elbise giymesiyle ilgili olarak da çalışma başlatıldı.

THY’DEN DÜŞÜNDÜREN HEDİYE 

Türkiye genelinde ‘Hero’ yazan tişörtle dolaşanlar gözaltına alınmaya devam ederken, THY, ABD’ye yolculuk yapan çocuklara üzerinde ‘Heroes’ yazılı çantalar hediye etmesi dikkat çekti. Lacivert ve turuncu renklerden oluşan çantalar çocuklara verilmeye devam ediyor.(cumhuriyet gazetesi)

Yapılan Yorum Sayısı (5)

 1. Anonim   - Tarih: 9 Ağustos 2017 - Saat 09:19   - Cevap Yazın

  Sefa bey heros thy nin yıllardır çıkardığı uçak içi çocuk dergisinin adı!

  3

  0
 2. ME   - Tarih: 9 Ağustos 2017 - Saat 10:09   - Cevap Yazın

  Kafayı mı yediniz ya? Habere bak!

  1

  0
 3. Metrobüs kapısıyla beraber dönen adam   - Tarih: 9 Ağustos 2017 - Saat 10:47   - Cevap Yazın

  Malmısınız karayımı üşüttünüz iyice manik panik yaptınız insanları

  1

  0
 4. Tech   - Tarih: 9 Ağustos 2017 - Saat 14:10   - Cevap Yazın

  Thy yillardir heroes yazan hediyeler veriyor zaten.

  1

  0
 5. Kivanc Hurturk   - Tarih: 10 Ağustos 2017 - Saat 05:31   - Cevap Yazın

  En ufak bir arastirma yapilmaksizin haber yapilirsa boyle olur. THY 2010 yilinda “Curioz” Kids club olarak bir aylik cocuk dergisine basladi. Bu uygun olarak cocuklara bir de canta veriliyordu. 2012 de dergimnin ve cantanin ismi “Curio City” olarak degisti. Son olarak ta 2014 yili Agustos/Eylul aylarinda Miles and Smiles Heroes olarak dergi yayinina devam etti. Dergi ile birlikte ayni ismi tasiyan cantalarda verilmektedir. Canta renkleri zaman zaman degisir. Ayrica sadece ABD ucuslarinda degil tum uzun mesafeli ucuslarda cocuklara dagitilmaktadir.

  1

  0