THY’DEN DİKKAT ÇEKEN HEDİYE ! ÇOCUKLARA ‘HEROES’ YAZILI ÇANTA VERİLİYOR

THY’DEN DİKKAT ÇEKEN HEDİYE !  ÇOCUKLARA ‘HEROES’ YAZILI ÇANTA VERİLİYOR

Türkiye genelinde ‘Hero’ yazan tişörtü giyenler gözaltına alınmaya devam ederken THY, ABD yolcusu çocuklara ‘Heroes’ baskılı çanta vermeye başladı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişiminde bulunduğu iddiasıyla yargılanan Gökhan Güçlü’nün 13 Temmuz’daki duruşmaya üzerinde “Hero: Heroes are immortal” (Kahraman: Kahramanlar ölümsüzdür) yazan bir tişörtle gelmesinin ardından Türkiye genelinde üzerinde Hero yazan tişörtler giyen insanlara yönelik bir gözaltı dalgası başlatıldı.

Gözaltına alınanlara yöneltilen suçlama ise terör örgütü propagandası olarak dosyalara geçti. Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ‘Hero’ tişörtlü giyenler hakkında ise gözaltı işyemleri devam ediyor. Darbe suçundan yargılanan Gökhan Güçlü’nün ‘Hero’ yazan tişörtle duruşmaya gelmesinin ardından örgüt suçu kapsamında yargılananların tek tip elbise giymesiyle ilgili olarak da çalışma başlatıldı.

THY’DEN DÜŞÜNDÜREN HEDİYE 

Türkiye genelinde ‘Hero’ yazan tişörtle dolaşanlar gözaltına alınmaya devam ederken, THY, ABD’ye yolculuk yapan çocuklara üzerinde ‘Heroes’ yazılı çantalar hediye etmesi dikkat çekti. Lacivert ve turuncu renklerden oluşan çantalar çocuklara verilmeye devam ediyor.(cumhuriyet gazetesi)

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Kivanc HurturkTechMetrobüs kapısıyla beraber dönen adamME Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Sefa bey heros thy nin yıllardır çıkardığı uçak içi çocuk dergisinin adı!

3

0
ME
Ziyaretçi
ME

Kafayı mı yediniz ya? Habere bak!

1

0
Metrobüs kapısıyla beraber dönen adam
Ziyaretçi
Metrobüs kapısıyla beraber dönen adam

Malmısınız karayımı üşüttünüz iyice manik panik yaptınız insanları

1

0
Tech
Ziyaretçi
Tech

Thy yillardir heroes yazan hediyeler veriyor zaten.

1

0
Kivanc Hurturk
Ziyaretçi
Kivanc Hurturk

En ufak bir arastirma yapilmaksizin haber yapilirsa boyle olur. THY 2010 yilinda “Curioz” Kids club olarak bir aylik cocuk dergisine basladi. Bu uygun olarak cocuklara bir de canta veriliyordu. 2012 de dergimnin ve cantanin ismi “Curio City” olarak degisti. Son olarak ta 2014 yili Agustos/Eylul aylarinda Miles and Smiles Heroes olarak dergi yayinina devam etti. Dergi ile birlikte ayni ismi tasiyan cantalarda verilmektedir. Canta renkleri zaman zaman degisir. Ayrica sadece ABD ucuslarinda degil tum uzun mesafeli ucuslarda cocuklara dagitilmaktadir.

1

0