THY’den Çalışanlara Prim Müjdesi…

THY’den Çalışanlara Prim Müjdesi…

Dün Cumhurbaşkanı ile görüşen THY yönetimi,bugün ise Antalya’da başlayan gelenekselleşmiş yönetici zirvesinde buluştu. Zirvede, yönetici ve çalışanlara yönelik prim verme konusu da görüşülebilir.

Karar alındığı takdirde haber güncellenecektir.

NOT/Umarım Teknik A.Ş yönetimi ve çalışanları unutulmaz….

Son Dakika: Alınan karara göre, genel müdürlere ve genel müdür yardımcılarına 3 maaş başkan ve müdürlere ise 2 maaş, diğer çalışanlara ise 1 maaş ikramiye verileceği ve Şubat Ayı maaşları ile birlikte yatırılacağı şeklinde karar alınmış.Teknik A.Ş ile ilgili henüz tarafıma gelen bir bilgi bulunmamakta. Bilgi aldığımda sizlere yine buradan duyuracağım.

Son Dakika. THY A O olarak konuşulmuş. Bu saat itibarı ile henüz iştirakler hakkında maalesef olumlu bir gelişme yok.

Son Dakika:  Bugün THY yönetimi Antalya’dan dönüyor. Tarafıma iletilen son duyumlara göre Teknik A.Ş nin ikramiye alıp almaması ile ilgili net bir söylemin olmadığı şeklinde…

Ancak, Teknik A.Ş yönetimi umutlu olduklarını söylüyor. Teknik A.Ş deki huzursuzluk yönetime iletilmiş olsa gerek ki yeni bir çalışmanın başladığı şeklinde duyumlar almaktayım. Sizler bu sayfayı takip etmeye devam edin.Gelişmeleri güncelleyerek yayınlayacağım. 

Geri
Etiketler:

38
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
karbeyaz

sayın ilgili konuyla alakalı ilgili gelişme var mı ? teknik aş de ödenecek mi odenmeyecek mi belli değil. enteresan. prim verilmeyecek Teknik aş ye galiba.

pıyasa

Yonetımın bu sekılde bır fıkırle acıklama yapıp teknıgı huzursuz ettıgı durumda gerektıgı an geregını yapıp !
yarı yolda bırakma gucune sahıp teknısyen camıasının boyle bır ruh ortamına bırakılması hak mı dogrmu,
teknısyen yoksa ucacak ucak yok
ısler gerektıgı ve olmaı gıbı yapılsa ucakların alayı rötarda
bu gucun herkez farkına varsın
ha olmadılar
ıstıkbalın goklerde olmasına sebep ucaklar sızce nerde olur ?
hadı bakalım hayırlısı

737cpt

Müdürler zaten astronomik maaş alıyorlar onlara 1 maaş diğerlerine 3 maaş verilmeli ki adaletli olsun.

Acaba?

Madem çalışanlar özveride bulundu/bulunduruldu, bir defaya mahsus çalışanlara da iki maaş verilse nasıl olur? Kara bir 2016 sonrası bu denli büyümede herhalde çalışanların da müdürler kadar payı olmuştur. Ayrıca alınan zamlar hem gerçek enflasyonu yansıtmıyor hem de döviz karşısında paramız eriyor. En azından bu farkla bir nebze bu erime de karşılanmış olur.

TEKNIK

BIZIM PRIM HAKKIMIZ VAR BU KONUDA TEKNIK AS OLARAK HAKKIMIZI ISTIYORUZ

İnanç

Thy Teknik a.ş ve ao olarak aynı gemide iyi günde kötü günde birlikte olduğumuzu biz çalışanlar olarak ispatladık artık sıra yönetimde

Desteğe devam

Arkadaşlar attığımız yorumla yönetim tarafından takip ediliyor ki huzursuzluğu anlamışlar. Herkes içinden geleni söylesin.

Tec

Sefa bey verdiğiniz emek yadsınamaz. Geçen yıllarda da aynı haksızlık yapıldı ve sayenizde net olarak alamasak da Brüt olarak TK nın aynı rakamını almıştık. Şimdi de işin çözüleceğine inancım tam

GlideSlope

Yönetimden bu adaletsizliğe sön vermesini bekliyoruz.

Teknik

Biran önce durum açıklığa kavuşmalı. Geçen her gün şirket ile çalışanlar arasında kopuş yaşanmaması için İlker AYCI bir açıklama yapmalıdır.