THY’den büyük skandal! Yolcuları arızalı uçağa…

THY’den büyük skandal! Yolcuları arızalı uçağa…

İddialara göre, THY’nin Adana uçuşu uçaktaki motor arızası sebebiyle 2 kez ertelendi. Rötarların ardından, tüm tepkilere rağmen yolcular arızalı uçağa bindirildi, uçak havalandıktan sonra tekrar arızalanarak piste geri döndü

Odatv’de yer alan habere göre Türk Hava Yolları’na ait TK7266 sayılı Adana uçağı önce defalarca rötar yaptı. Ardından yolcular arızalı uçağa bindirilmek istendi. İtirazlara rağmen uçağa bindirilen yolcular korku dolu anlar yaşadı.

2 KEZ RÖTAR YAPTI

Kalkış saati 13.30 olarak duyurulan uçak önce, 14.30’a daha sonra 15.30’a, 16.30 ve sonunda da 17.30’a ertelendi. Rötarın sebebi ise motor arızasıydı. Uçağa alınmayan yolcular saatler sonra arızalı uçağa bindirilmek istenince yolcular hem rötara hem de arızalı uçağa bindirilmek istenmelerine tepki gösterdi.

UÇAK HAVADA ARIZA YAPTI

İtirazlara rağmen uçağa binen yolcular büyük bir felaket atlattı. Çünkü arızalı uçak havalandıktan kısa bir süre sonra havada yeniden motor arızası verdi. Arızanın ardından piste sağ salim geri dönen uçaktan inen yolcular yaşanan skandala büyük tepki gösterdi.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Airliner
1 yıl önce

Abartiyorlar. Ucak tek motorla da ucuyor sonucta. Hamdolsun