THY’den 99 Dolara Balkanlar, Ukrayna, Kafkaslar Kampanyası

THY’den 99 Dolara Balkanlar, Ukrayna, Kafkaslar Kampanyası

Türk Hava Yolları Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkânı sunuyor.

Türk Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize veya pasaport gerektirmeyen uçuş noktaları da dahil birçok şehre 99 Dolar’dan başlayan fiyatlar sunuyor.

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna’daki altı noktaya ve Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 8 Ocak 2018 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 15 Ocak 2018 – 10 Haziran 2018 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

THY’nin kampanya kapsamı şu şekilde:

  • Balkanlar’da Cluj, Köstence, Varna 99 USD; Sofya, Priştine, Tiran 109 USD;      Bükreş, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Zagreb, Dubrovnik 119 USD;     Kişinev, Podgorica, Belgrad 129 USD’den;
  • Kafkaslar’da Nahçıvan, Gence, *Tiflis 119 USD; Batum, **Tiflis 129 USD,  Bakü 179 USD’den (*Sabiha Gökçen – **Atatürk Havalimanı);
  • Ukrayna’da Kherson, Zaporijya, Kharkiv 119 USD; Lviv 129 USD;               Kiev, Odessa 159 USD’den başlayan  fiyatlara gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.        

 

 

* Türk Hava Yolları transfer merkezi İstanbul’dan olup, her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

* Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.