THY’DE TAKSİT TAKSİT ATAMA

THY’DE TAKSİT TAKSİT ATAMA

AYCI’NIN SAĞ KOLU THY’DE !

Airlinehaber olarak geçtiğimiz hafta duyurduğumuz operasyon Cumartesi günü kısmen gerçekleşti.Bazı Genel Müdür Yardımcıları ile çok sayıda Başkan ve Müdürün  görevlerinden alınacağı beklenirken revizyonun ağırlıklı olarak yurtdışı noktaları ile sınırlı kaldığı görüldü. Taksit taksit yapılacağı anlaşılan operasyonun ilk ayağında Başkan düzeyinde sadece İnsan Kaynakları Başkanı ile İkram Başkanı Ahmet Doğan görevden alındı. Kurumsal iletişim Başkanı Zeki Çukur bu görevinden alınarak Doğan’dan boşalan İkram Başkanlığı’na atandı. İkram Başkanlığı THY’nin en kritik ve bütçesi yüksek başkanlıkları arasında yer alıyor. Son yıllarda THY’nin aldığı ödüllerin tamamı da uçak içi ikramla ilgili. İkram Başkanlığının bütçesi ise 1 milyar TL’yi geçiyor. Uzmanlık ve deneyim gerektiren ikram hizmeti yolcu memnuniyetini doğrudan etkileyen bir nitelik taşıyor.

TOKİ’DEN TRANSFER MİMAR

Zeki Çukur’dan boşalan Kurumsal İletişim Başkanlığına dışarıdan bir isim atandı. İlker Aycı’nın bir dönem Başkanlığını yaptığı Başbakanlık Yatırım Ajansında 5 yıldır görev yapan Seda Kalyoncu daha önce de TOKİ’de 2003-2007 yılları arasında çalışmıştı. Beykent Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi mezunu olan Kalyoncu, aynı üniversitede master yaptı. Mimar Kalyoncu Yıldız Teknik Üniversitesinden de Felsefe Doktoru unvanı aldı.

TGS’DEN THY’YE

Dışarıdan alınarak işe başlatılan bir diğer isim ise, Şeref Kazancı oldu. Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı’nın kardeşi olan Şeref Kazancı daha önce THY’nin iştiraki olan TGS Yer Hizmetleri Şirketinde Satın alma Müdürü olarak görev yapıyordu. Kazancı THY’de Kargo başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

THY’ye yakın kaynaklar, operasyonların süreceğine, ancak parça parça yapılan değişikliklerin şirketteki çalışma düzenini bozacağına, görevden alınma endişesi taşıyan birçok yöneticinin veriminin düşeceğine dikkat çekiyorlar. Ayrıca kadrolarda büyük çapta tasfiye sonucu, henüz havacılığı öğrenememiş çok sayıda kıdemsiz uzman ve şefin doğrudan yurt dışına Müdür olarak atanmasının da birçok sorunu beraberinde getireceği belirtiliyor.

Geri

22
Kimler Neler Demiş?

avatar
15 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AferinYalan mı ?jjjjaydın egelireis efendiye Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Hakkı'mızda hayırlısı
Ziyaretçi
Hakkı'mızda hayırlısı

Hakkı’mızda hayırlısı bizlere ne olacak bakalım

2

2
vefasızlar
Ziyaretçi
vefasızlar

Ahmet Doğan’a yazık oldu.10 yıldır çok emeği vardı.Umarız Zeki Çukur sistemi bozmaz. Yoksa tek başarılı yönü olan ikram da elinden gider THY’nin.

3

1
emekli
Ziyaretçi
emekli

kendi istemiş emekliliğini.

3

1
Liyakat
Ziyaretçi
Liyakat

Mimardan İletişim Başkanı, Kütüphaneciden İkram Başkanı…Bundan iyisi Şam’da kayısı…

4

4
Bravo Airlinehaber
Ziyaretçi
Bravo Airlinehaber

Araştırmacı gazetecilik örneği vermişsiniz . Medyada kimse yazmadı bu değişikliklerin perde arkasını. Tebrikler

3

2
Sefa bey
Ziyaretçi
Sefa bey

Sizin yazdığınız diğer başkanlıklarda kısa bir zaman içinde değişecektir. Buyurduğunuz üzere alıştıra alıştıra yapıyorlar . İlker beyin başka arkadaşlarıda vardır. Ne güzel memleket dimi her gelen kadrosunuda getirir oldu

2

2
Dikkat
Ziyaretçi
Dikkat

İki Başkan’ı mı personel yönetimi Başkan’ı mı?

3

1
CV
Ziyaretçi
CV

Seda hanımın ne gibi meziyetleri var acaba?

3

2
Sona doğru
Ziyaretçi
Sona doğru

AKP içinde fraksiyon savaşları tam gaz. Paralel bitti eşkenar dörtgene sıra geldi.

2

1
reis
Ziyaretçi
reis

Ilker baskanimin elinr koluna yuregine saglik yaptiklari ve yapacaklarini tamamiyla destekliyorum parelelci ahmet dogan layigini buldu.sirada mudur bozuntusu mahmut demirkapu hadi bakalim keser doner sap doner .Allah dogrunun yaninda.

3

5
Ayıp
Ziyaretçi
Ayıp

Bilmeden sallamayın, Ahmet Doğan Refah partisinin Cumhurbaşkanı adayı, Diyanet işleri eski Başkanı Lütfi Doğan’ın oğludur. Milli Görüş’ün A takımındandır. Erbakan’ın yanındaki 3-5 isimden biridir. İlker Aycı’ya yalakalık etmek için insanlara çamur atmayın.

2

2
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Uzun zamandir yalakacilik yaptigin ahmet gitti ya haklisin adamin seceresini bilmek buna denir yeni yalakaciklar dilerim

2

1
Kapak olsun
Ziyaretçi
Kapak olsun

Tipik bir Hamdi yalakası olduğun belli. Hamdi gitti şimdi İlker’i yağlıyorsun. Bana gelince Ahmet bey ile hiç çalışmadım .

2

1
Şeyh ile mürit
Ziyaretçi
Şeyh ile mürit

Yaptıklarını destekliyorsun anladık da yapacaklarını nasıl destekliyorsun?Neler yapacağını biliyor musun? İşte kör cahillik ve körü kürüne biat kültürü bu olsa gerek

2

1
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Ismine seyh ile murit diyen arkadas isminle biata baslamissin ayrica kisinin yapacakalari yaptiklariyla devam saglar ongoru anladin

2

2
reis efendiye
Ziyaretçi
reis efendiye

reis efendi ,buraya kargodan neden kovulduğunu da yazaydın ya… bakan yeğeni olmak yetmiyor dürüst çalışmaya …

2

1
charterflyer
Ziyaretçi
charterflyer

yaw arkadaşlar, kendi isminizin olmadığı tüm listelere kategorik olarak hepiniz zaten karşı çıkacaksınız..hepiniz türlü meziyetleri var, en iyi en güzel yerleri hakediyorsunuz..hepiniz uçakta dünyaya geldiniz..di mi ? bırakın bu işleri de herkes mevcut kendi işini ne kadar iyi yapıyor ona baksın..mesela ben iyi yapamıyorum ki hala gelip burda yorum falan yazıyorum..

2

1
İkram
Ziyaretçi
İkram

Reis rumuzlu arkadas, ahmet dogan bey icin paralelci demissin, yüzünü bile görmedigine eminim, bırak kendisini tanimayi, ben kendisiyle calistim, asagida bir arkadas dogrusunu yazmis, cemaatle hic bir zaman uyuşmamış olan necmettin erbakan ın adamıdır, iftira atmak ne kadar kolay degil mi internetten, cahil adam seni

3

1
aydın egeli
Ziyaretçi
aydın egeli

zaten şu an bütün kurumlar vekaleten atamalarla yürütülüyor.liyakat önemli değil.memru müdür müdürü memur yaptınmı işlem tamam.

0

0
jjjj
Ziyaretçi
jjjj

hhhhh

0

0
Yalan mı ?
Ziyaretçi
Yalan mı ?

Liyakat sıfır.

0

0
Aferin
Ziyaretçi
Aferin

Aferin hepinize, ismi geçen kişilerin yaptığı işler değil, yok cemaatciymiş, yok erbakancıymış, bir sürü saçma sapan şeyle ilgili yorum yapın. THY bitmiş demek ki, dünyada beş para etmeyecek şeyler kişilerin özellikleri ve çıkar ortaklıkları için kriter haline gelmişse yazık bu ülkeye. Gerçekten yazık.

0

0