featured

THY ve ERKA Grubu “Turkish Airlines Holidays” ile seyahat deneyimine yeni bir soluk getiriyor

 

Türkiye’nin en değerli markası ve dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu Türk Hava Yolları’nın 100 yıla dayanan deneyimi ile ERKA Grubu’nun turizm ve seyahat sektöründeki yenilikçi yaklaşımı birleşiyor; Turkish Airlines Holidays sektöre yeni bir soluk getiriyor.

“Yepyeni ve kişiselleştirilmiş bir tatil deneyimi” mottosuyla hayata geçen Turkish Airlines Holidays, Türk Hava Yolları’nın üstün hizmet kalitesi ve kişiselleştirilebilen tatil paketleri eşliğinde seyahatlerin tek noktadan zahmetsizce planlanabilmesine imkan tanıyan dijital platformu ile turizm sektörüne dinamik ve vizyoner bir alternatif kazandırdı.

Türk Hava Yolları’nın uçtuğu 300’den fazla destinasyon ve dünyanın dört bir yanından anlaşmalı 550 bin’den fazla tesisin ziyaretçilerin seçimine sunulduğu platformla seyahat planlama süreci çok daha eğlenceli ve pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Tüm konaklama ve uçak bileti alternatiflerini sunan Turkish Airlines Holidays ziyaretçilerin tatil paketlerini istedikleri hizmetleri dahil ederek planlayabilmelerine imkan tanıyor. Tatil planlarınızda bir değişiklik olması durumunda Turkish Airlines Holidays, tüm paket tatiller için 30 güne kadar koşulsuz iptal ve tüm ücretin iade garantisini sağlıyor.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 2Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet OLMUŞTUR tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “Tatil paketi kavramıyla misafirlerimizin seyahat planlama süreci mümkün olduğunca kolaylaşacak. Zira Türk Hava Yolları’nın uçtuğu 300’den fazla destinasyonu ve dünyanın dört bir yanında anlaşmalı olduğumuz 550 binden fazla tesisi, misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre harmanladık. Tatil paketlerini en uygun koşullarda, optimum fiyatlarla sunmanın yollarını aradık. Bugün lansmanını yaptığımız Turkish Airlines Holidays markamız Türkiye çıkış ve iç hatta hizmet vermeye başladı. Ülke turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla markamızı kısa sürede yurtdışı pazarda da hizmet sunmak ve global çapta önemli bir tatil paketi oyuncusu haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 3Bu önemli iş birliğini değerlendiren ERKA Grubu CEO’su Serhat KAHRAMAN ise “Şirketimizin kurulduğu 2017 senesinden itibaren turizm ve teknoloji alanlarında küresel bir değer olma hedefimize her geçen yıl artarak devam eden yatırım ve işbirlikleriyle hızla yaklaşıyoruz. İş ortaklarımıza ve müşterilerimize inovasyon kabiliyetimiz, teknoloji altyapımız ve operasyonel mükemmellik kültürümüz ile uzun vadeli değer yaratacağımız bir diğer iş ortaklığımız Turkish Airlines Holidays’i hayata geçirmekten gururluyuz. Herkesin dünyayı deneyimleyebilmesi için en yeni ve teknolojik çözümleri sunma vizyonumuzla Türk Hava Yolları ile önemli bir iş ortaklığı gerçekleştirdik ve bu birliktelikle Turkish Airlines Holidays markası doğdu. Turkish Airlines Holidays ile Türkiye’ye yurtdışından daha fazla turist getirmenin yanısıra yurtdışı ülkeler arasında tatil paketleri sunarak ülke turizminin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Türkiye’de lansmanını müteakip, yurt dışı pazarlara açılım ve global büyüme ile yurtdışından gelen turist çeşitliliğini artıracağımıza ve ülkemizde turizm sezonunu uzatacağımıza inanıyoruz.” yorumunda bulundu.

Dünyanın her yerinde yolcuların yanında yer alan Türk Hava Yolları, tatil paketinde de kusursuz bir müşteri deneyimini temel alan vizyon doğrultusunda, 7/24 ulaşılabilen seyahat asistanları ve etkileşim merkeziyle seyahat öncesi, esnası ve sonrasında ziyaretçilerine hizmet vermeye devam edecek. Turkish Airlines Holidays, tatil paketi kapsamında Miles&Smiles üyelerine uçuş Miline ek olarak tatil paketinde geçerli olan otel, transfer ve araç kiralama gibi ek hizmetlerden de Mil kazanma olanağı sunuyor.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir