THY VE CITIBANK ARASINDA PUAN/MİL ANLAŞMASI

THY VE CITIBANK ARASINDA PUAN/MİL ANLAŞMASI

Türk Hava Yolları ve Citibank arasında yapılan anlaşma ile 16 ülkede kredi kartı  puanları uçuş miline dönüşüyor.

 Türk Hava Yolları dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak her yıl milyonlarca yolcusuna sunduğu ayrıcalıklı seyahat deneyimini sadakat programı Miles & Smiles ile pekiştirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları, küresel marka bilinirliğini, yaygınlığını ve müşteri memnuniyetini güçlendirmek amacıyla 2013 yılında Citibank Ortadoğu ve Afrika Bölgesi ile yapmış olduğu puan transferi iş birliği kapsamının global sözleşmeye dönüştürülmesi konusunda Citibank ile anlaşmaya vardı.

Yeni yapılan anlaşma ile Citibank kredi kartı sahipleri biriken Citi puanlarını 16 ülkede (Avustralya, Bahreyn, Çin, Endonezya, Hong Kong, Hindistan, Güney Kore, Malezya, Meksika, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam) Miles & Smiles uçuş miline çevirebiliyor. 20 Ağustos tarihinde ilk kez puan-mil dönüşümünün gerçekleştiği anlaşmada 16 ülkedeki Citibank kredi kartı sahipleri şimdiye kadar 8 milyonun üzerinde mil transferi gerçekleştirdi.

Dünyanın lider bankası Citi, 1812 yılında Citi Bank of New York adıyla kuruldu. Citi bugün 160 ülke ve bölgede 200 milyon müşteri hesabı ile hizmet vermektedir. Citi markalı kartlar dünya çapında 55 milyon hesap ile tüketicilere ve küçük işletmelere ödeme ve kredi çözümleri sunmaktadır.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments