THY Uçuş Ekibi Kalkışı İptal Etti. Yolcular Otellere Yerleştirildi

THY Uçuş Ekibi Kalkışı İptal Etti. Yolcular Otellere Yerleştirildi

TK-43 Sefer sayılı Türk Hava Yolları Airbus A330-300, registration TC-JNK tipi uçak, Güney Afrika Johannesburg 21R pistinden İstanbul’a gitmek üzere süratlendiği sırada (130 knots over ground) uçuş ekibi kalkışı iptal etti.

Uçak emniyetli bir şekilde yavaşladı, ekip kulenin yardımını geri çevirdi ve pistte kısa bir süre durdu. Daha sonra pisti boşaltarak aprona döndü.

Bir yolcu, uçağın patlak lastikle devam ettiğini ve iniş takımında hasar oluştuğunu iddia etti.

Yolcular otellere yerleştirildi. Uçak 18 saattir yerde beklemede.(aeroinside)

 


Geri

7
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Vergi

THY yolcularin magdur olmasini istemez, bugune kadarda istememistir. Yolcu guvenligini tehlikeye atacak bir durum oldugu icin ucusu gerceklestirememislerdir.

Samet erer

Yani bence bu uçaklar thy ye ayit oduğu için yani yerli ve milli olduğu için bizi kıskanıyolar uçakta ki yolcu bence illa bi pislik atacak ya lastik patlak dedi . Biz bu uçakları yaptımızı bile dünya bilmiyor mesela sayın reyisimiz sayesinde daha yeni yeni üretiyoruz f16 olsun bu a380 olsun helikopter olsun herseyi allahın izniye uretiyoruz. Gecenlerde benim kayınconun bi arkadaşı varmış amerikaya gitmiş sokaklarda gezerken tayyip erdoğan da türkiyeyi şahlandırdı artık birini sırada onlar var diyolarmış. Yani artık dünya lideriyiz biź .

Nazım paralı

Benca amarıkanın oyunu yada sermaye biyasası dış güçler de olabilir.

hala bitmedi mi fetö ve yandaşları

basın, haber bunlar önem arz eder doğruluğu esastır, başka bir haber kaynağı diye bunu haber olarak veriyorsanız, sizin de heberciliğiniz sorgulanır,zaten Türk basınının uluslararası bir kötü şöhreti var, velev ki THY nin dünya da kötü olması için kötü göstermek adına yanlı ve yalan bir bilgi verdi bir başka basın kuruluşu, şimdi bunu haber diye almak taşımak yayınlamak, gıybet, iftira ya da yalan demektir, başkasının haberine düzeltme yapamayız demek işlenen suça,iştirak ya da yardımcı olmaya engel değil ben yaparım beni yargılayamaz sın demek işe özrü kabahatinden büyük demektir,ikiz kule yıkıldığı binlerce ölü vardı, bir tane ceset görmedi gostereme di basın, bizde… Devamını oku »

Matak

Iki farkli olay rivayete dayali..habercilikte esas olan net bilgidir..sayin hocam…gercek sorunu ogrenip yayinlasak..kocakari dedikodusu gibi olmus..ki patlak lastik inandirici degil ama kalkis aninda patlayabilir..cocpit cam afik olmasida havacilik sitesine yakismayan bir anlatim..air leakage out of limit vb daha guzel durur..cam acik ne ya

Edit-torrr

O zaman falanca yerden aldığımız bilgiye göre diye başlıyacaksın habere editör beyyy