THY Uçağında Kavga

THY Uçağında Kavga

THY’nin İstanbul-Ekaterinburg tarifeli seferini yapan uçakta yaşanan kavganın videosu internette yayınlandı.  E1.RU sitesinin haberine göre kavga, uçağa yolcular oturduktan ve kalkış için beklenildiği sırada yaşandı.

Haberde, kadın yolculardan birinin kolunu yanında oturan yolcunun koltuğuna “taşırması” yüzünden başlayan tartışmada, iki erkek yolcu işi yumruklamaya kadar götürdü. Bu yolculardan birinin eşi de kavgaya karıştı. Araya girenler yumruklaşan iki yolcuyu sakinleştirmekte başarılı olamadı.

Bunun üzerine hostesler olaya müdahale etti, polis çağrıldı, üç yolcu uçaktan indirildi. Bavullarının da indirilmesinden sonra uçak kısa bir rötarla Ekaterinburg’a hareket etti.

(TÜRKRUS)

Geri

12
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ali

uçak yerdeyken plâstik kelepçe takışmaz.. polis çağırılır polis halleder

İfadeye bak

İfadede yerdeyken havadayken diyor mu ? Genel olarak takamazlar diyor . Benzeşe haklı.

Sorulmasını istiyorum

Kabin memurları türk polisi edasıyla olay bitince geliyor,uçuş işletmenin yerinde olsam olaylar devam ederken nerdeydiniz, niye olay bitince geliyorsunuz gibi en basit soruları sormakla başlardım arkadaşlara sonrası gelir zaten

Yiyorsa sen gir

Bi bitmediniz be çok bildiği çenesinde olanlar

Şirket çalışanın durumu

Mesele yiyorsa olayı değilidir şirketin verdiği görevi yapmaktır.şuan bu yiyorsa yazan arkadaşın işten kaçmaktan , görev suistimalinden hatta bana kalsa doğru türkçe kullanamamaktan bile işten çıkartılması bu şirket için en iyi olucaktır.

Hahahaha

Çay kahve vermeyle olmaz güzellikler bu iş. Dedikoduyla gezmeyle tozmayla, alkolle hiç olmaz. İşiniz nedir öğrenin. İşinizi yapın ilk önce sonra keyfini sürün. Böyle olacaksa Atlas’tan onurdan farkın ne ? Onlar senin aldığının yarısını alıyor . İngilizce de öğrenin arada. Başkalarının ağzına bakmayın ne diyo bu diye.

Bi bitmediniz

Klavye delikanlısı dışarda kuyruğu kıstırıp gezersin erkek halinle, iş klavyeden yardırmaya geldi mi yazarsın böyle hadi hocam bak işine dümdüz ilerle burdan

Kabin nerde?

Kabin memurları olay bitince geliyor . Pes

Napsinlar

O kadar ateşli kavganın icine girip ne yapabilirler??

Şaka mı?

O kadar eğitim alıyoruz .. biz olmasak şöyle böyle diyorlar. Plastik kelepçe bile takamazlar bunlar . Aeroflotta amirlere pilotaj eğitimi bile veriliyor .

Efoya destek

Dışarıda genelde polis de öyle yapiyor ki.

Ağzınızla için sarhoş ruslar

Keşke hiç gelmeselerdi bu alkoliklere gelmek bile hata