THY Uçağında Kavga

THY Uçağında Kavga

THY’nin İstanbul-Ekaterinburg tarifeli seferini yapan uçakta yaşanan kavganın videosu internette yayınlandı.  E1.RU sitesinin haberine göre kavga, uçağa yolcular oturduktan ve kalkış için beklenildiği sırada yaşandı.

Haberde, kadın yolculardan birinin kolunu yanında oturan yolcunun koltuğuna “taşırması” yüzünden başlayan tartışmada, iki erkek yolcu işi yumruklamaya kadar götürdü. Bu yolculardan birinin eşi de kavgaya karıştı. Araya girenler yumruklaşan iki yolcuyu sakinleştirmekte başarılı olamadı.

Bunun üzerine hostesler olaya müdahale etti, polis çağrıldı, üç yolcu uçaktan indirildi. Bavullarının da indirilmesinden sonra uçak kısa bir rötarla Ekaterinburg’a hareket etti.

(TÜRKRUS)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ali
11 ay önce

uçak yerdeyken plâstik kelepçe takışmaz.. polis çağırılır polis halleder

İfadeye bak
11 ay önce
Reply to  ali

İfadede yerdeyken havadayken diyor mu ? Genel olarak takamazlar diyor . Benzeşe haklı.

Sorulmasını istiyorum
11 ay önce

Kabin memurları türk polisi edasıyla olay bitince geliyor,uçuş işletmenin yerinde olsam olaylar devam ederken nerdeydiniz, niye olay bitince geliyorsunuz gibi en basit soruları sormakla başlardım arkadaşlara sonrası gelir zaten

Yiyorsa sen gir
11 ay önce

Bi bitmediniz be çok bildiği çenesinde olanlar

Şirket çalışanın durumu
11 ay önce

Mesele yiyorsa olayı değilidir şirketin verdiği görevi yapmaktır.şuan bu yiyorsa yazan arkadaşın işten kaçmaktan , görev suistimalinden hatta bana kalsa doğru türkçe kullanamamaktan bile işten çıkartılması bu şirket için en iyi olucaktır.

Hahahaha
11 ay önce

Çay kahve vermeyle olmaz güzellikler bu iş. Dedikoduyla gezmeyle tozmayla, alkolle hiç olmaz. İşiniz nedir öğrenin. İşinizi yapın ilk önce sonra keyfini sürün. Böyle olacaksa Atlas’tan onurdan farkın ne ? Onlar senin aldığının yarısını alıyor . İngilizce de öğrenin arada. Başkalarının ağzına bakmayın ne diyo bu diye.

Bi bitmediniz
11 ay önce
Reply to  Hahahaha

Klavye delikanlısı dışarda kuyruğu kıstırıp gezersin erkek halinle, iş klavyeden yardırmaya geldi mi yazarsın böyle hadi hocam bak işine dümdüz ilerle burdan

Kabin nerde?
11 ay önce

Kabin memurları olay bitince geliyor . Pes

Napsinlar
11 ay önce
Reply to  Kabin nerde?

O kadar ateşli kavganın icine girip ne yapabilirler??

Şaka mı?
11 ay önce
Reply to  Kabin nerde?

O kadar eğitim alıyoruz .. biz olmasak şöyle böyle diyorlar. Plastik kelepçe bile takamazlar bunlar . Aeroflotta amirlere pilotaj eğitimi bile veriliyor .

Efoya destek
11 ay önce
Reply to  Kabin nerde?

Dışarıda genelde polis de öyle yapiyor ki.

Ağzınızla için sarhoş ruslar
11 ay önce
Reply to  Kabin nerde?

Keşke hiç gelmeselerdi bu alkoliklere gelmek bile hata