THY TEKNİĞİN ACI KAYBI

THY TEKNİĞİN ACI KAYBI

THY TEKNİK NDT MÜDÜRÜ İLKER SUNAOĞLU dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.  İlker Sunaoğlu aynı zamanda Ulusal Havacılık Tahribatsız Muayene Kurul Başkanı idi

AirlineHaber ailesi olarak, merhuma rahmet, tüm aile bireylerine,dostlarına ve THY Teknik çalışanlarına başsağlığı dileriz.

NOT/ Merhumun cenazesi, bugün ikindi namazına müteakip Yeşilköy Mecidiye Camii’nde kılınacağı ve cenazesinin yarın öğlen namazının ardından Afyon İmaret Camii’nden kaldırılacağı gelen son bilgidir.

 


Geri

57
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
NDT

Hayat dolu güzel insan. O bize, abi, kardeş,arkadaştı.mekanın Cennet olsun hocam.

Mesut

Mekanın cennet olsun devrem

Ayna

Bazıları doğru yaptığı işler, insanlara ve çalışma arkadaşlarına bakış açıları, dürüstlüğü ve samimiyetiyle herkes tarafından bilinir. Hele bu kişi aynı anda SAW, IST, ISL arasında her gün mecburen mekik dokuyan, üzerine yüklenen sorumluluk ve stres her ne olursa olsun öncelikle işine saygısı gereği en mükemmelini bir de sıcacık gülüşüyle yapmaya çalışan örnek insan merhum İlker Bey olursa bilinmekten öte herkes tarafından bağrına basılır. THY Teknik te son 2-3 yılda ışık hızıyla sayısı azalan bu tür çalışanlara en önemlisi de yöneticilere şiddetle ihtiyaç varken ne yapacağını bilmeyen sırf bir yerler istedi diye atanan tecrübesiz ve işin ehli olmayan kişilerin yap(a)madığı kendi… Devamını oku »

NDT

Bazen kaybedilenlerin ardından bazı cümleler edilir. Susmaktan öteye gidemeyen, ıslık gibi cümleler. Bir fısıldayış gözlerimizi doldurur, boğazımızda birşey düğümlenir. İşte öyle bir andayım. Uçak bakım sektörüne attığım ilk adımımın destekçisi güzel insan İlker hocam, müdürüm, Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.
“Heryerde olmak gibi bir duan varsa; gönüllere gir. Çünkü sevenler , sevdiklerini gönüllerinde taşırlar.” Hz.Mevlana.
Bizdeki yerin belli güzel insan.

Ndt Ahl

Yüreğimiz yandı. Onun önderliğinde çalışmak çok büyük bir olaydı. Egosu olmayan, herkesle dost, bizi gelişmeye teşvik eden, bu ülkeye faydalı olmamızı isteyen mükemmel ötesi adamdı. Rabbim gani gani rahmet eylesin, günahlarını affetsin, nur içinde yatsın.

Erhan İnanç

Genç yaşında değerli bir havacıyı kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Bazı arkadaşların yazdığı gibi İlker Sunaoğlu’na ölüm yakışmadı ama emir büyük yerden. Allah’ın rahmeti üzerine, mekanı cennet olur İnşallah. Havacılık camiasına ve Sunaoğlu ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Erhan

Hocam mekanın cennet olsun…

Güzel insan

Rabbim mekanını cennet eylesin. Çok güzel insandı.

Uçak Ndt Teknisyeni

Hem müdürümüz, hem hocamız hemde abimizi kaybettik personeline yalnızca iyiliği dürüstlüğü çalıșkanlığı ve güveni așıladı biz gençlere fırsat verdi onunla calıșmaktan gurur duyuyordum Allah ondan razı olsun Mekanı cennet olsun

THK Teknik

Sivil Havacılık Tahribatsız Muayene (NDT) hizmetlerine büyük emeği geçen THY Teknik A.Ş. NDT Müdürü ve Ulusal Havacılık Tahribatsız Muayene Kurul Başkanı. Değerli kardeşim, meslekdaşım. M.İlker Sunaoğlu ‘nu kaybetmenin şokundayız. Rabbim şu mübarek ramazan ayı hürmetine mekanını cennet eylesin İnşallah…. Başta Ailesi, eş dost ve yakınları olmak üzere camiamıza baş sağlığı dilerim…

MCC

Efendiliği ile hatırlanacak, güzel bir insandı.Rabbim gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, ailesine sabırlar diliyoruz.