THY -TAV ORTAKLIĞI TGS’DE İŞÇİ KIYIMI

THY -TAV ORTAKLIĞI TGS’DE İŞÇİ KIYIMI

THY -TAV ORTAKLIĞI TGS’DE İŞÇİ KIYIMI

15 Temmuz darbe girişimini ardından Türk Hava Yolları’nın iştiraki olan yer hizmeti şirketi Turkish Ground Services (TGS)’de 78 kişinin iş akdine son verildi.

Darbe girişimi sonrası pek çok kamu kurum ve kuruluşunda çok sayıda görevden alma ve uzaklaştırmalar yaşanırken, Türk Hava Yolları 211 çalışanın iş akitlerinin son verilmişti.

THY’nin ardından bugün de yer hizmeti şirketi Turkish Ground Services (TGS)’de işten çıkartmalar başladı. TGS yetkilileri, çeşitli birimlerde görev yapan ve FETÖ bağlantıları olduğu gerekçesiyle 78 personelin iş akidleri fesh edildiğini söylediler. Şirkette işten çıkarılmaların daha da artacağı öğrenildi.

Geri

4
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
bilinmesi lazım

sevgili arkadaşlar orada fetö vs gibi insanlar yok tgs de idari kadro şef iç dış hatlar rizeli lere ait oranın bel kemigi rize insanı kötü degil ama oradakiler bu darbe olayını fırsat bilip insanların haksız yere adaletsizce ekmeginden ettiler vebale girdiler atatürk hava limanı bütün türkiyenin lütfen çevrenizdekilere anlatın sevgili arkadaşdar insanlarımızın gerçegi bilmete hakkı var yoksa bu adaletsizlikler devam eder.

GERÇEKLER

Bu kıyımın Fetö terör örgütü ile hiçbir alakası yoktur. Kendi adamlarına kadroda yer açmak için solcu, atatürkçü, alevi başta olmak üzere Fetö terör örgütüyle uzaktan yakından alakası olmayan birçok kişinin ekmeği elinden alınmıştır. Acomasızca kendi çıkarları için ülkenin şu anda bulunduğu durumu fırsat olarak gören bu insanlar nasıl rahat uyuyabilecekler nasıl vicdanları rahat anlam veremiyorum.

İşçi Kıyımı MI?

O gece Türkiye’de insan kıyımı vardı ve bedeli ödenmiştir Vatanımız için.Şimdi bu terör gurubuyla her kimin ilişiği varsa tabikide işine son verilecektir.Kurunun yanında yaş yanmamalı tabikide ama yanan kurulara kim üzülüyorsa sıranın onlarada gelmesi yakındır bilsinler….

Has oldu

TgS dekilerin hepsi thy dekiler işten çıkarılınca ellerini ovaladılar bizi alacaklar diye onların yerine. Böyle insanlara has olsun. Başkalarının mutsuzlukları ile Mutlu olmaya çalışanları Allah’a havale ediyorum.
TGS deki yöneticilerin bir çoğu Fetö. Memurları değil ama yönetim kademesinden birileri çıkarılınca isim isim haber yapılmasını rica ediyoruz