THY, River Plate’e Sponsor Oldu

THY, River Plate’e Sponsor Oldu

Dünyaca ünlü Arjantin futbol takımı River Plate, 3 yıl boyunca oynayacağı müsabakalarda THY logolu forma ile boy gösterecek…

Türk Hava Yolları (THY), 2019-2020 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca dünyaca ünlü Arjantin futbol takımı River Plate’e forma sponsorluğu yapacak.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY, River Plate ile anlaşmaya vardı. Anlaşma kapsamında River Plate 3 yıl boyunca oynayacağı müsabakalarda THY logolu forma ile boy gösterecek. Bu anlaşma ile THY, “The Millionaires” olarak da bilinen River Plate’e sponsor ilk hava yolu şirketi oldu.

River Plate, 4 Ağustos Pazar günü Lanus ile oynayacağı maçtan itibaren 3 sezon boyunca THY logolu formaları ile mücadele edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu olarak, dünyanın en önemli futbol takımlarından River Plate’in forma sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu anlaşmanın, Türk Hava Yollarının spora ve sporcuya desteğini göstermesi ve her zaman başarı odaklı bir strateji izlemesi açısından çok önemli olduğu kanaatindeyim.” ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır futbola verdiği destekle bilinen bayrak taşıyıcı hava yolu THY, geçmişte Barcelona, Manchester United ve Borussia Dortmund gibi önemli kulüplerin yanı sıra UEFA EURO 2016’ya da sponsor olmuştu. THY, Lionel Messi ve Didier Drogba gibi ünlü isimlerle geçmişte çekilen reklam filmleriyle de önemli başarılara imza atmıştı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

6 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BOŞ İŞLER... BASBAS PARALARI
11 ay önce

Yahu Arjantin’e kaç seferin var , yolcu ucuz uçmanın derdinde. Bilet fiyatlarını düşür zaten uçar, marka değerini servisinle ön plana çıkar, emniyetinle !!!! Paraları da personeline dağıt ! Dağıt ki herkes canla başla çalışsın!!!

Aydinli
11 ay önce

Dar Düsünceler, dar görüsler…

BİR OKUL BİR KREŞ
11 ay önce

Türkiye de ki gittiği şehirlere bir okul bir kreş yapsınlar da dişimi kırayım. Dar düşünce ye de selam olsun. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez bilirim elbet lakin hep tavuk veren olduk. Türk vatandaşı da hep yemimizi sağladı sanırım . Dışarıyı Bırakında kendi halkınıza destek çıkın!

Selami
11 ay önce

Spora ve sporcuya destek türkiyede lazım değil çünkü abi paraları yine bol keseden veriyorsunuz ama sonu kötü biter yine demedi demeyin

Yanlış oldu sanki
11 ay önce

Drogba mı Kobe Bryant mı?

Tknk
11 ay önce

Hoppalaaaaa