THY Personel Alımı Yapacak

THY Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Yolları THY 2018 yılı Kasım ayı itibarıyla önlisans veya lisans mezunu teknisyen alımı ilanı 20 Kasım 2018 itibarıyla yayımlandı.

Türk Hava Yolları (THY) EFB (Electronic Flight Bag) Teknisyeni alımı ilanı yayımlandı. THY personel alımı ilanına başvurular yeterli başvuru yapılana kadar devam edeceği belirtildi. THY önlisans veya lisans mezunu idari ve teknik personel alımı kapsamında EFB teknisyen alımı başvuru şartları ve detaylar şu şekildedir.

THY personel alımı genel şartları: T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için; tercihen askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak, Bilgisayar bakım ve onarımı konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Vardiya düzeninde çalışmaya uygun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav veya mülakatında başarılı olmak) gerekiyor.

Aşağıda belirtilen bölümlerden en az ön lisans derecesinde mezuniyet belgesine sahip olmak veya Yüksek Öğretim Kurulu tarafından denkliği onaylanmış yabancı üniversitelerin ilgili bölümlerinden ön lisans veya lisans derecesinde mezun olmak gerekiyor.

THY personel alımı Önlisans bölümleri: Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgi Yönetimi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, İnternet ve Ağ Teknolojileri.

THY personel alımı Lisans bölümleri: Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri.

THY personel alımı başvuru şekli ve izlenecek yol: Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve internet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir. İlan kriterlerini sağlayan tüm adaylar sözel yetenek, sayısal yetenek ve İngilizce yazılı sınavlarına davet edilecektir.

Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir. Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O. operasyonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir.

Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır.

THY personel alımı başvuru şartları ve detayları için tıklayınız.

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Asiye

Yetiştirilmek üzere pilot adayı aranıyor şartına , kısa sürede bedelliye gidecek olanlar, bunu belge ile İbra etse de askerlik şartı esnetilse.

M, Horata

Merhaba
Pilot adayı olmak için yapmamız gerekenler nelerdir ve şartlar nedir??

Origami mibu

Uyy daa hemen amicemi areyrum.beni tehayeye yerleştirsun.