THY KAPTANI HAVADA BAYILDI

THY KAPTANI HAVADA BAYILDI

THY’nin Houston seferinde kaptan pilot F.O tuvalette bayıldı. İnişe 1 saat kala yaşanan olayda kabin ekibinin anonsu ile doktor bulunmuş ve tedavi edilmeye çalışılmış. Bu arada uçağı ikinci kaptan’ın indirdiği söyleniyor.

Gelişmeler geldikçe güncellenecek…

Geri
Etiketler:

16
Kimler Neler Demiş?

avatar
15 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
kaptanbıyıklıyaBilal EkşiThyCPT Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
YETER THY
Ziyaretçi
YETER THY

ne kadar acı…allah beterinden saklasın.hala bu şartlarda sırf para kazanmak için canını hiçe sayan arkadaşlara üzülüyorum ..allahım kazandığınız paraları sağlık yolunda harcatmasın ama artık eğiı oturup doğru konuşma ve düşünme zamanıdır.lütfen artık bu gidişata bu mesaiye canlar yanmadan dur diyin.sizi bir metal parçası gibi gören zihniyete cevap verin yakında o metaller bile dayanamayacak mesaiye…siz ki cansınız can taşıyorsunuz.

15

1
yolcu
Ziyaretçi
yolcu

Bu durumu görüp sizi uyaranları işten attınız. Daha vahim olaylar olmasını mı bekliyorsunuz. Ne siz, ne de atılanlar önemli Sonuçta kaybeden THY. İnadı bırakın ve konuşun şu adamlarla.

11

0
hakla olmayan haktan mı olacak
Ziyaretçi
hakla olmayan haktan mı olacak

hak hukuk arayana ağzınızın payını vereni THY,şimdi madem hak hukuk tanımıyorsunuz yüce rabbim ikazlar yolluyor madem dine inancın sonsuz bari şu mesajlara bir ay bir uyan EYYY THY- EYY HAVAİŞ.kimsenin canı daha büyük yanmadan bir vicdana imana gelin artık yada onlar gelmiyorsa siz çalışan arkadaşlar bir uyanın nolur

12

0
Kobra Nejdet
Ziyaretçi
Kobra Nejdet

Türk havayollarının uçuş ekibini uykusuz ve yorgun uçurduğu yadsınamaz bir gerçektir.Çok acı bir durum insan hayatı bu kadar mı ucuz? Tedbir almak için illa ki kaza mı meydana gelmesi gerekiyor.Allah tüm Türk havayolları personeline yardım etsin, inşallah bir felaket meydana gelmez.

11

1
La fo
Ziyaretçi
La fo

Ben de Los Angeles tan geldim geçenlerde. Toplamda 27 saat uçuş uyuduğum uyku saati 4. Bayılmaya ramak kalmıştı. Arkadaşımıza geçmiş olsun. Yeter artık şu yatıları düzeltin.

14

2
Airliner
Ziyaretçi
Airliner

Hemen ort bas edilir. Kaptan 6 ay ucustan kesilir. Sorun cozulur. Merak etmeyin sıkıntı yok. 77 ci bayiliyorsa 37 ci napsin bi dusunun

28

1
ferit Kolko
Ziyaretçi
ferit Kolko

2 Saatte başka haber yok mu arkadaşlar???

2

10
Bahri
Ziyaretçi
Bahri

Yahu arkadaşlar, daha pilotun neden bayıldığı belli olmadan neden ahkam kesmeye ve faturayı şirkete çıkarmaya çalışıyorsunuz? İnsaf be insaf…

2

29
Use of reduced thrust for climb
Ziyaretçi
Use of reduced thrust for climb

Maaşlara zAm yapılsın

2

13
Minimum Rest
Ziyaretçi
Minimum Rest

Yil 2018 oldu , hala “ucagi ikinci pilotun indirdigi soyleniyor” gibi bir cumle kullaniyorsunuz . Her ucusun bir bacagini kaptan , bir bacagini ikinci pilot ucar . Kaldi ki boyle bir inkapasite durumunda baska birinin indirmesi beklenemez zaten. Lutfen HAVACILIK SITESI gibi haber yapin . Bu arada hala 3 kisi ile gidilip 24 saaten az dinlenmesi olan -8 saat farki olan Houston ve -10 saat farki olan LA ve SFO ucuslarinda ekipleri ALLAH koruyor ..

18

2
Bir dost
Ziyaretçi
Bir dost

Tk 33 su anda atlantic uzerinde. Olay dun mu yasandi?

1

1
CPT
Ziyaretçi
CPT

777 BAYILDI İSE 738 MEVLÜDÜ OKUNUR…

21

3
Thy
Ziyaretçi
Thy

Allah koruyor cidden thy ni

2

2
Bilal Ekşi
Ziyaretçi
Bilal Ekşi

Sayın Bilal Ekşi hala FTL’nin son limitlerinde insanların uçurulmasının emniyetli olduğunu düşünüyor musunuz? Arabanız 280 basıyor diye arabanızı her yolda ve her zaman 280 km/sa hızla mı kullanıyorsunuz. FTL’yi bu haliyle savunmak işte bunun gibi yanlış. Artık birinin burnu kanamadan vaz geçin bu ısrarınızdan.

10

2
bıyıklıya
Ziyaretçi
bıyıklıya

beyefendi mail attı herkese ftl uygun diye.

2

0
kaptan
Ziyaretçi
kaptan

düşünsenize tam iniş sırasında oluyor bu olay ve fo da paniğe kapılıyor ve istenmedik olaylar oluyor,sonunda kim suçlu olur tabikii kaptan suçlu olur ve aileside yıllar boyunca tazminat ödemeye mahkum kalır,

0

0