featured

THY İngiltere Turizmine Destek Olacak

Türk Hava Yolları’nın giderek genişleyen uçuş ağını kullanmak için VisitBritain İngiltere turist çekmek için anlaşma yaptı
LONDRA- Dünyanın en çok noktaya uçan hava yolu olan Türk Hava Yolları’nin büyüyen ağını kullanmak isteyen İngiltere ülkeye turist çekmek için VisitBritain ile küresel pazarlama ortaklığı yaptı. Öncelikli olarak İngiltere pazarı için önemli olan Hindistan pazarından turist çekmeyi hedefleyen VisitBritain ile THY 12 ay içinde yeni mir pazarlama kampanyası geliştirecekler. THY’nin en çok uçtuğu Hindistan, Suudi Arabistan ve dier Körfez pazarları üzerinde çalışmalar yapılacak.
THY NİN GENİŞLEYEN AĞI KULLANILACAK
Visit Britain İcra Kurulu Başkanı Sally Balcombe, ‘THY ile küresel ortaklık kurarak turizmde birlik olmaktan mutluyuz. THY’nin küresel bağını kullanarak Suudi Arabistan başta olmak üzere hizla genişleyen ağını pazarlarda kullanmayı planladık. Ortaklık aynı zamanda İngiltere’nin yeni pazarlar keşfetmesi ve daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlayacak dedi.
BOLLYWOOD İÇİN KAMPANYA
İngiltere’nin en önemli ziyaretçi pazarı olan Hindistan’dan İngiltere’ye 2014 yılında gelen 400 bin ziyaretçi sayısında yüzde 4 oranında artış olmuştu.
THY ile VisitBritain ortaklığında yapılan anlaşma ile 2016 yılında bu odarır artması için çalışmalar yapılacak. Bu amaçla Hindistan’ın sinema sektörü olan Bollywood için büyük pro başlatılıyor.je VisitBritain Bollywood’un çekeceği Shandar adlı filmi için Dharma Production işbirliğinde Yorkshire ve Durham’da film stüdyosu kurulmasını teşvik ediyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 9 sene önce

    Ortadaki yarım dünya tam THY’ye yakışan bir tip. Yiyin bakalım daha ne kadar yiyeceksiniz?

    Cevapla