THY İLE ENTERPRISE HOLDINGS ARASINDA ANLAŞMA

THY İLE ENTERPRISE HOLDINGS ARASINDA ANLAŞMA

Araç kiralama şirketi Enterprise Holdings ile yapılan anlaşma doğrultusunda THY yolcuları, uçuş sırasında aldıkları kaliteli hizmeti, uçuş sonrası yolculuklarında da sürdürebilecek.

Türk Hava Yolları (THY) ile araç kiralama şirketi  Enterprise Holdings güç birliği yaptı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY, yurt içi ve  yurt dışı uçuş noktalarında “araç kiralama alanında dünyanın en büyük şirketi”  Enterprise Holdings ile anlaşma imzaladı.

THY, yolcusuna sunduğu hizmet kalitesinin araç kiralamalarında da  devamı için, J.D Power Kiralık Araç Memnuniyeti Anketi’nde son 5 yıldır  Enterprise, National ve Alamo markaları ile ilk üç sırayı alan ve 2004’ten  itibaren 11 kez müşteri memnuniyeti anketlerinde birinci olan Enterprise Holdings  ile güç birliğine gitti.

THY, yolcuları yapılan bu anlaşma ile uçuş sırasında aldıkları  kaliteli hizmeti, uçuş sonrası yolculuklarında da devam ettirebilecek.

Anlaşmayla THY yolcuları kurumsal sitesi “www.turkishairlines.com”  üzerinden ve mobil uygulamalarından Enterprise, National ve Alamo markaları ile  araç kiralayabiliyor. THY online satış kanalları üzerinden araç kiralama yapan  yolcular, bin 500’e varan mil kazanma fırsatı yakalayabiliyor.

THY üzerinden araç kiralayan kullanıcılar, kaliteli hizmetin yanında  belirli dönemlerde yapılacak özel kampanyalar ile indirimli araç kiralama  avantajına sahip olurken, “Miles&Smiles” üyeleri araç kiralamalarında mil  kazanımı da elde ediyor.

Sadece THY’nin satış kanalları (internet sitesi, mobil site ve mobil  uygulamalar gibi) için geçerli olduğu iş birliğinde ilk etapta sadece internet  sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden araç kiralama hizmeti sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi  Başkanı İlker Aycı, “Gerek uçuş ağımızın genişliği, gerek yolcumuza sunduğumuz  hizmet kalitesiyle öne çıkan bir havayolu olarak yolcumuzun beklentileri  doğrultusunda alanında lider konumda bulunan Enterprise ile iş birliği  gerçekleştirdik. Bu anlaşmanın iki şirkete de hayırlı olmasını temenni ederim.”  ifadelerini kullandı.

Enterprise Holdings Avrupa Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür  Yardımcısı Mike Nigro ise THY’nin dünya çapındaki araç kiralama ortağı olmaktan  dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Nigro, THY ve Enterprise Holdings’in istisnai bir müşteri deneyimi  sunmaları ve gerçek anlamda küresel bir ağa sahip olmalarıyla ünlü olduğuna  dikkati çekerek, “Eğlence ve iş amaçlı uçan Türk Hava Yolları yolcularını marka  ailemizle ağırlamaktan mutluluk duyuyor ve bunun başarılı bir ortaklığın  başlangıcı olduğuna inanıyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Enterprise Holdings, kurduğu küresel ağı aracılığıyla Enterprise  Rent-A-Car, National Car Rental ve Alamo Rent A Car markalarını işletiyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.