THY GENEL MÜDÜRÜ EKŞİ AÇIKLADI

THY GENEL MÜDÜRÜ EKŞİ AÇIKLADI

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, nisan ayının oldukça başarılı geçtiğini, toplam yolcu sayısının 2016’ya göre yüzde 8,1 artarak, 5 milyon 600 bin 535’e ulaştığını bildirdi.

Ekşi, Twitter’daki resmi hesabından, THY’nin yolcu sayısı ve doluluk oranlarına ilişkin açıklama yaptı.

Nisan ayının oldukça başarılı geçtiğini kaydeden Ekşi, “Toplam yolcu sayısı 2016’ya göre yüzde 8,1 artarak 5 milyon 600 bin 535’e ulaştı. Doluluk oranı 5.9 puan arttı. Nisan ayında yurt dışı yolcu sayısı 2016’ya göre yüzde 11.7 artarak, 3 milyon 205 bin 591 oldu. Take off başladı.” ifadelerini kullandı.

Geri
Etiketler:

Bir Yorum

  1. bilal bey !   - Tarih: 12 Mayıs 2017 - Saat 12:12   - Cevap Yazın

    şirket korkunç zararda sen hala masal anlatıyorsun! zararına bilet satarak uçakları doldurmayı marifet mi sanıyorsun? sen ve ilker efendi tasarruf diyorsunuz ama ne hikmetse sen ve yöneticilerin,başkan,müdürlerin maaşları,huzur hakları kesilmiyor! neden son model arabalara biniyor,lüks restorantlarda yiyip,içiyorsunuz? neden yurtdışındaki şeflerin vergilerini kendileri ödüyor da müdürlerin vergilerini şirket ödüyor, iş bilmez,çalışanları canından bezdiren, haddinden fazla iş yükleyerek yanlış işler yapmalarına sebep olan,hesap,kitap bilmeyen,tecrübesiz,bilgisiz,ne oldum delisi yandaş müdürler daha çok para yapsın diye mi? ayrıca şirkette adam gibi feto temizliği neden yapılmıyor? kimden ve neden korkuluyor ? bu halinle take off yaptığını sanırsan anında landing yaparsın ondan sonra da ey iktidar bize biraz para akıt dersin onlar da kusura bakma para bitti derler !

    2

    1