THY EKİP PLANLAMA BAŞKANI BELLİ OLDU

THY EKİP PLANLAMA BAŞKANI BELLİ OLDU

THY Ekip planlama bildiğiniz üzere önce insan kaynaklarına sonra da uçuş işletmeye bağlanmıştı. Türk Hava Yolları’nda Ekip Planlama başkanlığında beklenen değişiklik önümüzdeki hafta imzalanacak.

Mevcut durumda Ekip planlama başkanı Mert Yüzsever’in yerine getirilecek ismin B-737 filosundan öğretmen kaptan pilot Baran Gülbaran olduğu söyleniyor.

Mert Yüzsever’in görevden alınması henüz imzalanmadan, görevden alındı ve yerine birisi gelecek tarzı ucu açık bir haber yapmayı uygun görmemiş ve araştırmalarımızı yeni gelenin kim olabileceğine yoğunlaştırmıştık. Dün gece tarafımıza gelen bir haberde, yeni Ekip Planlama başkanının kim olacağı bilgisini aldık.

Airlinehaber olarak haber kaynaklarımıza güvenerek bu haberi yapmış bulunmaktayız. Umarım,şimdiye kadar olduğu gibi yine yanılmayız.

© AirlineHaber

 

Geri

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
İyi niyet ve etikEditorSefa beyeSefa beyMike yankee Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Üvey Evlat
Ziyaretçi
Üvey Evlat

Baran kaptan iyidir ama eldeki imkanlar ve baskılar ile neler yapabilir göreceğiz. Yine de şirketin üvey evladı olan 737 filosundan birinin gelmesi büyük kazanım filo adına.

7

0
Kpt
Ziyaretçi
Kpt

Haber balon olsa yapmazdınız. Sizin tarzınız değil

4

0
Purser
Ziyaretçi
Purser

Hayırlı olsun cadı Kazan’ına hoş geldiniz

3

0
Mike yankee
Ziyaretçi
Mike yankee

Baran kaptan düzgün adamdır. Haber doğru çıkar umarım.

0

0
Sefa bey
Ziyaretçi
Sefa bey

Baran beyin kimin yakını olduğunu kesin biliyorsunuzdur. Yazsaydınız etik olmaz haberden çıkıp spekülasyon odaklı haber kategorisine girerdi. Tebrik…

2

1
Sefa beye
Ziyaretçi
Sefa beye

Sen kimsin baran kaptan hakkinda sacma sapan konusuyosun senden 10 gomlek ustundur.

1

5
İyi niyet ve etik
Ziyaretçi
İyi niyet ve etik

Baştaki kafalar değişmedikçe Baran Kaptandan mucize yaratması ve ‘Carmen’ programını farklı kullanması beklenemez. Sonuçta ortadaki pilot sayısı, uçak sayısı ve sefer sayısı belli. Kullanılan planlama programı belli. Tüm bu girdileri başarılı ve emniyetli bir çıktıya dönüştürememek için hiç bir neden yok. Kar amacı insan ve aşırı yorgunluk faktörü önünde tutulmadığı sürece.

4

1