THY EKİBİ UFO GÖRDÜ

THY EKİBİ UFO GÖRDÜ

Türk Havayolları’nın 10 Mayıs 2019 tarihili TK1675 sefer sayılı ISTANBUL (IST) – COLOGNE (CGN) seferinde UFO tespit edildi. THY Airbus 321 pilotu sosyal medya üzerinden görüntüleri paylaştı. Bilinmeyen cismin çevreye ışık saçtığı videoda açıkça görülüyor. Cismin radarlarda tespit edilip edilemediği bilinmiyor.

TÜRK HAVAYOLLARI PİLOTU ATİLLA ŞENTÜRK’ÜN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI;

Kokpit sol camının gökyüzünde görebildiği tüm ufku 1 saniyede boydan boya katetti. İnanılmaz bir hız.

Almanya Köln uçuşunda yüksek irtifada inanılmaz parlak bir gök cismi gördük. Uydu veya yıldız değildi. Sonra inanılmaz bir hızla uzaklaşarak kayboldu. Hayatımda ilk defa böyle birşey gördüm. Çok yakınımızdaydı ve güneşe rağmen çok parlaktı. Ben bu kadar hızlı uçan birşey görmedim. Kabin amiri Efsun Selin Sezer ve First Officer Özgür Erdaş aynen şahit oldular.

 

Geri

18
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Özgür

Genelde 4. Bacakta görünür bunlar normaldir.

Ufo'dan Mesaj Var

“Herşey güzel olacak Ekrem Abi” demeye gelmiştir.

Atilla

Arkadaşlar Atilla benim. Burada abuk subuk yazan sanal delikanlılar, klavye kahramanları var. Onlara şunu diyorum. Hepiniz telefonumu yerimi biliyorsunuz. Yüreğiniz varsa gelin bunları yüzüme söyleyin. Delikanlıysanız, zerre kadar adamsanız gelin yüzüme konuşun. Burada yazdığınız kalleşçe yorumları takmıyorum ben. Gel benimle konuş. Eğer adamsan.

ISS

ISS (International Space Station) olabilir mi? Aynı bahsedilen hızda geçiyor. Gece daha net gözüküyor.Yörüngesinin uygulaması var. Merakı olanlar uygulamadan bulunduğunuz bölgeden en yakın saat kaçta geçeceğini ve nereye bakmanız gerektiğini öğrenebilir.

UFO dur UFO

Kokpit camını soldan sağa 1 sn de katetmiş.
Elde makinalarla mı bekliyordunuz ne.
Ne içiyordunuz bakiim siz öyle?

Hee kamera hazır bekliyoruz

Milli içeceğimiz ayranı içiyorduk malo

apuser

Sizi de pilot diye ucuruyorlar ya, halo nun ne oldugunu bilmeyen adamlar !

Hadi bakalım

Adam hareket etti diyor. Halo fenomeni ile ne ilgisi var ? Ayrıca kokpitten Yıldız patlaması, uzay istasyonları ve sayısız uydu görmüş insanlarız. İnsan olarak küçük dünyanızda başka insanları da yargılamadan önce düşünün bari biraz.

pilot

buradaki tek halo sensin. içi boş herif

F/O

Halo fenomeni oluşması için en olası bulut olan cirrostrarus yok, hatta uçaktan daha yüksekte bir bulut tabakası veya toz kümesi de yok. Ne yazık ki iki kelime bilgi edinen bunu ukalalık için kullanmays çalışıp kendini rezil ediyor.

Cemil Tektuk

Enflasyon arti ufodur o. Ayrica teknik sadece tarnavido sallayayii. Adam meteoroloji balonunun yansimasini gormus ufo sanmis. Ufo olsa madem neden tas atmadin be bilader.

Cevap

Hakikaten katıksız salaksın. İşin zor senin.

Ali

Kabin amirinin kokpitte ne işi vardı acaba?

F/O

Kokpite girişleri yasak sanıyorsunuz herhalde.

Kaptan

Kokpit kabin amirine yasak değil. 5 dakikaya kadar da kalabilir. Prosedürlere uygun. Kaptan çağırmış 3. Bir şahit olsun diye. Hem sana ne Ali?

Ethem

İlgi isteyen bir kaptancık daha; lütfen iyi davranın kaptanıma !

Alican

Ezik..

Hadi ordan kompleksli

Ethem benim ilgiye ihtiyacım yok. Gerçek bir kaptanım. Kaptancık değilim. Ama sen sanal delikanlıcıksın. Adam değil adamcıksın.