Thy artık dağıtmayacak ‘Görülen lüzum üzerine…’

Thy artık dağıtmayacak ‘Görülen lüzum üzerine…’

THY yönetimi Agos gazetesiyle olan anlaşmasını gerekçesiz şekilde tek taraflı olarak feshetti. Bu gelişmeyle, THY İstanbul Havalimanı Dış Hatlar bölümünde artık Agos olmayacak.

Türk Hava Yolları (THY) yönetimi önceki hafta aldığı bir kararla Agos ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. THY’nin yazısında gerekçe olarak sadece “görülen lüzum üzerine” ifadesine yer verildi ve bunun dışında bir açıklama yapılmadı.

Agos, THY İstanbul Havalimanı Dış Hatlar bölümünde uzun süredir THY yolcularına diğer bazı gazetelerle birlikte 2013 yılından beri ücretsiz olarak dağıtılıyordu. Daha öncede Cumhuriyet Gazetesi’nin dağıtımı THY yönetimi tarafından durdurulmuştu.

 


Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
gerçekler

Irkçı değilim ama İstanbul’da 100 bin den fazla Ermeni kaçak şekilde yaşıyor,insanımızın işlerini elinden alıyor,kazandıkları paraları ülkelerine gönderiyor,ülkelerini kalkındırıyor bunu herkes biliyor ama niye kimse umursamıyor? Ayrıca oradan ülkemize uçak seferleri düzenlenmesi normal mi? Adamlar her yerde aleyhimize ellerinden geleni yapıyor biz niye onlara kıyak yapıyoruz? Bu gazetenin şimdiye kadar Thy’de verilmesi de bir başka tuhaf olay,kime yaranmayı umuyorlarsa? Askerliği parayla satan,Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir diyen iktidarın ve kurumlarını yönetenlerin her şeyleri bir tuhaf zaten…

Truth

Sen hastasın.