THY, Arjantin devi River Plate’e forma sponsoru oldu

THY, Arjantin devi River Plate’e forma sponsoru oldu

Türk Hava Yolları, dünyanın en bilindik takımlarından da olan Arjantin devi River Plate ile forma göğüs sponsorluğu için anlaşma sağladı.

THY, Arjantin devi River Plate’e forma sponsoru oldu. Dünyada birçok spor takımına sponsorolan THY, Latin Amerika pazarındaki payını arttırmak için River Plate ile forma sponsorluğu için anlaştı. Firma, anlaşmanın kapsamını daha da genişletmeye çalışıyor. Önümüzdeki günlerde imzalanacak anlaşmaya göre; THY’nin 3 yıl boyunca forma göğüs ve stat sponsorluğu yapması bekleniyor.

BOCA’YA KARŞI HAMLE
Anlaşmanın maliyeti ise henüz açıklanmadı. THY hem formada hem de stat içi reklamlarda yer alacak. Ayrıca sosyal medya ve reklam çalışmaları da yürütülecek. River’ın ezeli rakibi Boca Juniors sezon başında Qatar Airways ile 3 yıllık forma göğüs sponsorluğu anlaşmasına imza atmıştı. Kulüp, bu sponsorluk anlaşmasından toplamda 15 milyon doların üzerinde gelir elde edecek.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
sponsor

Merak ettiğim bir konu var, acaba Lufthansa,British,Klm gibi şirketleri yönetenlerin kafaları çalışmıyor mu ya da paraları mı yok niye onlar böyle kulüplere sponsor olmuyorlar diye. En ufak krizde uçakları yerde yatıran,tasarruf diye zam vermeyen bir şirketin paraları böylesine saçması hangi akla hizmettir? Dünya ticaretinde bir söz vardır ‘eğer bir firma reklama,sponsorluğa çok para harcıyorsa ya büyük bir kusuru,ayıplı malı vardır örtmeye çalışıyordur ya kara para aklıyordur ya da piyasaya yeni girmiştir’ derler. Ağababaları itibardan tasarruf olmaz diyordu maşallah sayelerinde ekonomi rezalet halde,şu anda memlekette başta thy herşey satılık bunlar da örtme derdindeler demek ki…