THY ABD BAŞKANI TRUMP’U KIZDIRACAK

THY ABD BAŞKANI TRUMP’U KIZDIRACAK

Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni reklam yüzü Morgan Freeman tartışma yarattı.

Ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın ABD seçimlerinde Hillary Clinton desteklemişti. AKP’liler ise Trump’a destek vermiş, Clinton’ı ise Fethullah Gülen’e ve “üst akıl”a destekle suçlamıştı.

Hürriyet gazetesi yazarı “Clinton destekçisi Morgan Freeman doğru isim mi?..” başlıklı yazısında, “Türk Hava Yolları’nın reklam yüzü olarak Morgan Freeman’ı tercih etmesi, doğru isim mi, değil mi diye tartışılıyor…” dedi.

Cengiz Semercioğlu, “Kim olsa tartışacağımız için bu konuda bir beis yok. Daha genç bir isim olabilirdi diyebiliriz ama sadece görüntü değildir Morgan Freeman, çok karakteristik bir sesi vardır. Sesinin gücü olarak bizde Selçuk Yöntem neyse, Hollywood’ta da Morgan Freeman o…” diye belirtti.

“FREEMAN’LA DONALD TRUMP’A HOŞGELDİN DEMESİ İLGİNÇ OLACAK…”

“Eminim etkili ses tonundan THY’de yararlanacaktır reklamdan. Bunların hepsi tamam da ortada stratejik bir hata var” diyen Semercioğlu şunları yazdı:

“Morgan Freeman, Amerikan seçimlerinde Hillary Clinton destekçisiydi. Hatta Clinton’ın seçim reklam kampanyasını seslendirdi sanatçı… THY de marka yüzü olarak Freeman’la anlaştı. İlk olarak 5 Şubat’ta oynanacak Super Bowl finalinde gösterilecek THY’nin Morgan Freeman’lı reklamı… Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketinin başkanlık koltuğuna oturduktan 15 gün sonra, Hillary Clinton destekçisi Morgan Freeman’la Donald Trump’a hoşgeldin demesi ilginç olacak…”(odatv)

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Arkadas

Ne alakası var yaa….Bende iphone kullanıyorum Steve Jobs zamanında Clinton gil ile çok yakinmis Trump bana da kızgın. …..

cpt

Gerçekten büyük gaf yapmış. Ancak THY yönetiminin dünyadaki gelişmeleri takip ettiğini sanmıyorum. Yanlışlıkla yanlış ata oynamışlardır.