featured

TGS’de zamlar belli oldu

İlk defa Airlinehaber in edindiği DOĞRU bilgiye göre;

TGS’de 4 ikramiyenin yanı sıra İşçi-Teknisyen, şoför gibi mesleklerde zam oranı %67, Memur kadrosunda %64 ve diğer personele %61 zam uygulaması imzalandı.

Hayırlı olsun.

©AirlineHaber

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

25 Yorum

 1. 2 sene önce

  Gökçe temiz lik miş siz bi temizlenip gidemediniz tk yetkilileri duyun ya bunlar bizim hakkımızı yiyor 4 yıldır maaşımızı bilmiyoruz yıllık izne çıktık die vardiya primini bile kesiyorlar …2 yıldır kıyafet yok para yok kendi imkanlarımızla giyiniyoruz nasıl tekrar alırlar ihaleyiii …

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Ya yettiniz be utanmadan %30 dan bahsediyosunuz resmi hiç bir mail yok ayın 15 i gelmiş zam belli değil siz bize sadaka vermiyorsunuz yüzde otuzmuşş emek hırsızlığı yapmamayı öğretecez size ayhan gökçe firet gökçe siz mi %:30 diyorsunuz tk mııı kim yoksa siz bunu mu reva gördünüz bunların sesi çıkmıyor die bu yorumu okuyan arkadaşlara sesleniyorum nereye ulaşmalıyız tk nın verdiği oranı öğrenelim??

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Pandemide herkes evinde yatarken THY ni ayakta tutan kargo için çalışmaya devam ettik. Hemde daha az kişiyle daha fazla iş yükünü ikramiyeleri almadan idame ettik. Maindeck yükleme ve bosaltmalarin ne kadar zorlu olduğunu bilet kesen arkadaşlar bilmez. Bide bizim için yorum yapıyorsunuz. Aynı maaşı mi alacağız diye. Biz olmasaydık belki işin olmayacakti. Sukretmesini öğrenin biraz, alt tabakayı kötülemek kolaydır. Kolaya kaçmayın vicdanlı olun. Şirketimiz gerektiği şekilde hakkımızı ödeyecektir.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  aynı sektörde ucağın yerde kalkıs suresinde 1saat de ucag hizmet edeceksin teknik 67 alacak, memur 64 diğer 61 alacak Bu nasıl bir adalet anlayışı sözleşme yapar iken ALLAH IN KISTASLARINI göz ön önünde bulundurmayıp insanın yaptığı adaletsiz tavır ile sözleşme yaparsanız ALAHIN gücüne gider… Kazandıklarınızda bir sey anlamaz sınız…

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  şahsen ben çok sevindim, ve inanın keşke bu şirketteki hepimiz daha çok alsak, ülkemizin bu ekonomik zor döneminde, bu kadar ağır zamlar yapılırken ve her günümüz bir öncekinden ekonomik olarak daha zor geçerken keşke daha fazla kazansak. Teknisyenim, kimsenin ne işini emeğini sorgularım ne kazancını, hepimizin sorumlulukları farklı, hepimizin çalışma şartları farklı, hiçbirimizin de başka bir insanın emeğini sorgulayıp kazancına göz dikmeye hakkımız yok. Allah hepimize daha çok kazançlar naship etsin. TGS de çalışan arkadaşlarım olduğu için ben gerçekten çok sevindim, çok mu tabii ki hayır ama şu dönemde şükür demekten başka ne yapabiliriz. Allah herkese daha çok kazanç naship etsin.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  az ama hayırlısı olsun. Tgs personeli de hava koludur tüm zorluklara, zor şartlara diğer birimdekiler kadar göğüs germektedir. Herşeyden önce de güzel ülkemin güzel insanları daha fazlasını hakediyor.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Sendika nın gereksizliği tescillendi. Allah başımızdan eksik etsin seni öz gereksiz iş.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  ben şimdi teknik aş de çalışan bir teknisyenden daha fazla maaş mı alıyorum? :) 8 yıldır bilet kesiyorum diye aşağılıyorlar. Haha. Tgs ile dalga geçmeye devam edin siz.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Dobloyu yukseltip rizeye Ronaldoyu getirtecez

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Teknik personeli durmak yok ağlamaya devam

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  Bende teknisyenim. Bende shyo mezunuyum. Önce sen kendi şirketindeki adaletsizliği sorgula. 3 ay 6 ay kurs görüp teknisyen olanlarla kıyasla bizi. Hiç mi lise mezunu olup senle aynı maaşı alan yok teknikte? Önce şirketteki adaletsizlikle uğraş, sonra tgs ye kafayı takarsın.

  Cevapla
 12. rizelilere 53 trabzonlulara 61 zam

  Cevapla
 13. 2 sene önce

  Devlet sırrı Saf personel zam oranıda bellirsizliğini koruyor hâlâ

  Cevapla
 14. 2 sene önce

  Lise mezunu açıköğretim muhasebe mezunu Bilet kesen yolcuya çobanlık yapan adamla uçak okuyan onca sınav mulakatla teknıge giren adam aynı paraya alacak şaka gibi ülkede vasıfsız olmak lazım artık

  Cevapla
 15. 2 sene önce

  Sendika olmasına rağmen teknik a.ş. alınan zamdan farkı yok hemde aidat kesilmiyor, nereden tutulursa tutulsun sendikalı olmamak bir ayrıcalıktır. Acilen sendikanın teknik a.s ye geçmişe yönelik promosyon ödemelerini istesinler ki TGS deki adamlar hem sendikamız yok, hem prim, hem ikramiye , hem promosyon alıp gulmesinler , aylık maaşımızı yakalamasi an meselesi bu kadar okuyup lisans alıp uçak crs etmek yerine torpille TGS ye girerdik olup biter

  Cevapla
 16. 2 sene önce

  Thy sendikalı da ne olmuş yani baksana işveren ne derse o oluyor

  Cevapla
 17. 2 sene önce

  Sağ olun gerçekten de özel haber olmuş bu. Bıkmıştık yalan dolan onun bunun ağzından aldığımız haberlere.

  Cevapla
 18. 2 sene önce

  Apronda donuyoruz hava buz gibi ??? Bir nebze olsun içimiz ısındı

  Cevapla
 19. TGS de alımlar ne zaman bilgisi olan varmı?

  Cevapla
 20. 2 sene önce

  Hayırlısı olsun herşey güzel olacak!!!

  Cevapla
 21. 2 sene önce

  Bu zam için THY ve TAV’a sonsuz teşekkürler.

  Cevapla
 22. 2 sene önce

  Teşekkürler TGS ye ve yönetimine. Bu zam ortamında ilaç gibi geldi

  Cevapla
 23. 2 sene önce

  Safa bey size güveniyoruz. İnşallah doğrudur. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş

  Cevapla
 24. Allah bereket versin

  Cevapla
 25. 2 sene önce

  sendikanın olmadığı yerde teknik aş ile aynı zam oranlarının olması düşündürücü değilmi :)

  Cevapla