TGS ŞANSAL’IN DARP EDİLMESİYLE İLGİLİ 3 ÇALIŞANI HAKKINDA İŞLEM YAPTI

TGS ŞANSAL’IN DARP EDİLMESİYLE İLGİLİ 3 ÇALIŞANI HAKKINDA İŞLEM YAPTI

Atatürk Havalimanı’nda yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) tarafından 3 şirket çalışanı hakkında, KKTC’den sınır dışı edilen modacı Barbaros Şansal’ın apronda darbedilmesine ilişkin işlem yapıldı.

Türkiye Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünce, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden sınır dışı edilerek Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alınan Barbaros Şansal’ın uğradığı darp girişiminde genel müdürlüğün faaliyetleri kapsamında herhangi bir ihmal ve zafiyetin söz konusu olmadığı bildirildi.

DHMİ’den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Dün gece saatlerinde KKTC’den sınır dışı edilerek İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirilen Barbaros Şansal’a, darp girişiminde bulunulduğu öğrenilmiştir. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir. Sıkı güvenlik tedbirlerinin her zaman çok titiz bir şekilde uygulandığı Atatürk Havalimanı uçak park alanlarına, yolcu ve görevlilerin haricinde kimsenin ulaşmasına imkan bulunmamaktadır. Söz konusu darp girişimi esnasında da aprona dışarıdan kimsenin girmediği tespit edilmiştir. Olayda Genel Müdürlüğümüzün faaliyetleri kapsamında herhangi bir ihmal ve zafiyet kesinlikle söz konusu değildir.”

TGS ŞANSAL’IN DARBEDİLMESİYLE İLGİLİ 3 ÇALIŞANI HAKKINDA İŞLEM YAPTI

Bu arada  Atatürk Havalimanı’nda yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) tarafından 3 şirket çalışanı hakkında, KKTC’den sınır dışı edilen modacı Barbaros Şansal’ın apronda darbedilmesine ilişkin işlem yapıldı.

Alınan bilgiye göre, TGS yetkilileri, dün akşam sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle sınır dışı edildiği KKTC’den THY uçağı ile Atatürk Havalimanına getirilen Şansal’ın uçaktan inişi sırasında bazı kişiler tarafından darbedilmesiyle ilgili görüntüleri inceledi.

Şirket yönetimi, 3 çalışanı hakkında, olaya karıştıkları gerekçesiyle işlem yaptı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
4x0
3 yıl önce

Carpma

işlem nedir?
3 yıl önce

işlemin adı nedir ama.