TGS Çalışanlarına Enflasyon Oranında Zam

TGS Çalışanlarına Enflasyon Oranında Zam

Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS 2019 yılı için 14.000 üzerinde personelin maaşlarında enflasyon oranında iyileştirme yaptı.

TGS Genel Müdürlüğünden alınan bilgi doğrultusunda TGS çalışanlarına enflasyon oranında yapılan iyileştirmenin 20,3 olduğu bildirildi.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Sefa Bey
1 yıl önce

Hep haberi thy teknik ve TGS uzerınden yapıyorsunuz bende thy teknik as calısanı olarak sunuda demek ıstıyorum teknik as hat bakım 3 lu vardiya duzenındekı temizlik iler resmen zulum girmekte ve tehtıd edilmekte olup ikramiye dahi verilmemektedir bunlar insan degilmi ve vardıyaları degısırken 12 saat uykuyu Almadan 4 saat uyku ile ıse geliyorlar birazda bunları konusun yazık degilmi bu ınsanlara

işsiz genç
1 yıl önce

Herkes zamdan bahsediyor işe giremeyenler ne yapsın hep torpilli alıyor tgs okuyanlar ne yapsın bizide alın artık beklemekten sıkıldık

Havsss
1 yıl önce

az ama havaşa göre iyi yerhizmetlerinde çalışan işçilerin hakkı ödenmez ama yapacak bişey yok bu sektörde bu bizim Havaş Ramp olarak bitik durumda morel sıfır diğer Havaş çıarakadaşa katılıyorum biz eskiden mevsimlik bilegererken referans arıyorduk şimdi son sıradayız tgs Çelebi enson Havaş diyor herkes neden hiç değilse 3kuruş fazla veriyor diye bizim Ramp devam pirimi altında verdiği 150lirayı nasıl keserim onun hesabını yapar rapor alırsan yazın günlük değişen gardiyanın birine geckalırsan gitti eski son 2müdürümüz den öncekimüdürlerimiz hiç değilse bitoplantı yapar halimızı sorardı şimkiler personeline tepeden bakıyor onyıldan beri toplantıyok yapamaz konuşana brakgitder buyıl sezonda göreceğiz bakalım nasıl geçer verdiği… Devamını oku »

Gariban
1 yıl önce

Cok merak ettim simdi enflasyonu bu kadar dusuk gostermek icin hangi kalemleri kullandilar. En az %40 enflasyon var. Casri pazar yaniyor. Hele bide isci olarak calisiyorsan yandin gittin.

Bold pilot
1 yıl önce
Cevapla  Gariban

Ona göre kendini yöneteni seçeceksin kardeşim. Herkesin 1 oy hakkı var. Ya da damat bey in ekonomimizin ne kadar iyi durumda olduğuna dair açıklamalarına alkış tutacaksın.

Esb ramp
1 yıl önce

En azindan isciye biraz daha fazla zam verilmeliydi en yakini memurla arasinda 800tl fark oldu. Bizede yazik be. Yemekler desen berbat yemegin pqrqsini verin dersin vermezlwr yukselmek istersin yukseltmezler. Su torpille baslayanlar yuzunden sirkwt ne hale geldi. Hic yakismiyor.

Tgs amele
1 yıl önce

Bu kadar zammı bizlere reva gören yöneticilerin başından Allah sıkıntıyı eksik etmesin Allah onları derlerden kurtarmasın kimin en kücük bir parmağı varsa bulundukları mevkiden indirsin

işci
1 yıl önce

TGS işçilerine bu bu kadar zammı olur hayal kırıklığı başka bi şey değil

Uçakçı
1 yıl önce

TGS yaşadı valla

tgsli
1 yıl önce

rezillikden başka bişey degil yazık cok yazık….

HVS Ayt Ramp
1 yıl önce

helaolsun tgs ye Havaşa kıyas la yinede hakkını veriyor Havaş ise hergeçen gün biraz da dibe gidiyor Havaş iyileştirmeye beraber 100/18/zammı zor yaptılar yine şaşırtmadı ikramiye yi kaldırdılar zamdiye yutturdular 20yıldan beri severek çalıştığım şirket nehale geldi 1/2 seneye Suriyeliler bile çalış maz ücretten değil Bursalı yöneticiler den işçileri hariç şefveüst kademede ki ler de primlerle kaymağıyiyor haram olsun bu anlayışla giderse tazminatı kurtaran gidiyor bende dahil hiç kimse yeri doldurulamaz değildir sayın şef ve üstü yöneticiler Güldibi şirketi maffettiniz inşallah genel müdürlük bigözden geçirirde şirketin sahibinin kim olduğunu anlarlar özellikle Ramp 10yıldan beri diktatörlük le hiçdeneyimiolmayan torpilli müdürolduğunu şef… Devamını oku »