TEZ TOUR’dan günlük charter seferleri!

TEZ TOUR’dan günlük charter seferleri!
TEZ TOUR’dan günlük charter seferleri!
Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev’in Türkiye’ye charter yasağını kaldıran kararnameyi imzalamasının ardından, charter uçuş programını hava koşullarına göre 30 Kasım’dan 15 Kasım’a kadar uzatabileceğini belirten Tez Tour yönetimi günlük sefer yapmayı planlıyor.
Tez Tour Yönetim Kurulu Başkanı Aleksandr Sinigibski, Moskova’dan Antalya’ya turizm sezonunun sonuna kadar her gün 300 kişiyi taşıyacak charter seferi düzenlemeyi planladıklarını bildirdi.
Sinigibski, sonbahar aylarının güzel geçmesini ve erken rezervasyon için iyi bir temel oluşturmayı ümit ettiklerini belirtti.
Tez Tour Yönetim Kurulu Başkanı şunları söyledi:
“Piyasa herşeyi yerine koyacak. Planlarımızda Moskova’dan her gün 300 kişi taşıyacak bir charter seferi düzenlemek var. Ayrıca, St. Petersburg ve Yekaterinburg’dan Antalya’ya charter seferleri düzenlemeyi planlıyoruz. Onların ne sıklıkla gerçekleşeceğini zaman gösterecek, fakat haftada iki kezden fazla olacak.”
Sinigibski daha önce yaptığı açıklamalarda, Türkiye’de 2016 yaz sezonunun bittiğini, fakat turistlerin olduğunu söylemişti.
Rusya’dan Türkiye’ye dokuz aylık aranın ardından gelen ilk charter uçağı 2 Eylül’de Moskova’dan Antalya’ya 300 turistle birlikte hareket etmişti.
Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.