TEKNİK A.Ş’NİN BİRER MAAŞ İKRAMİYESİ İMZALANDI

TEKNİK A.Ş’NİN BİRER MAAŞ İKRAMİYESİ İMZALANDI

Bildiğiniz üzere 2017 yılının başarılı geçmesi nedeniyle çalışanlara teşekkür amaçlı verilmesine karar verilen başarı ikramiyesi THY çalışanları ve Teknik A.Ş çalışanlarına aynı gün yani ayın 8 inde verilecek.

THY Yönetim kurulu kararının imzalandığı ve resmiyete geçtiği haberini Airlinehaber olarak almış bulunmaktayız

Bu ve bunun gibi çalışanları ilgilendiren konuların üstüne düşen ve her zaman olduğu gibi haklının yanında yer alması ile tanınan haber siteniz Airlinehaber ailesi olarak,alınan sevindirici netice için teknik çalışanları adına THY yönetimine teşekkür ederiz.

Hayırlı olsun.Güle Güle harcayın…

NOT/ TK da taşeron olarak çalışanlara da sabit bir rakam verileceği söylenmekte. Rakamın miktarı,günü ve zamanı hakkında  henüz net bilgi yok.

Geri

27
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RECEP ALTINTAŞ

30 Aralık 2017 de yaş haddinden emekliye sevk edildim.Başarıda payımız olduğunu düşünüyorum.
Faydalanmamız gerektiğini düşünüyorum.Saygılar

mete

Biz teknik taşeron 1000 tl ikramiyemizi aldık allah razi olsun sebep olanlardan

Anonim

Arkadaşlar bu ne herkes birbirine hakaretler yapıyorlar kimse kimsenin üstündeğildir biraz saygı

Hedef 2023

Reis 2023 de el atar, 5-10 sene sabredin.

THY KARGO İLK 5 -5M

ayın Cumhurbaşkanımız kiti biti yok diyor. Biz devletin taşeron işçilere verdiği sözün tutulmasını istiyoruz. İlker bey geçen haftalarda kargoya geldiğinde taşeronların bizden beklentilerini biliyoruz bunun için hızlı bir çalışma yapıp ilk Yönetim kuruluna getireceğiz gönül alma operasyon u yapacağız demişti. 1maaş denilen prim 1000 tl ye düştü. Ofis taşeronları 1600 tl alıyor iyileştirme yapılacak dendi %6 brüt zam yapıldı. İlkokul mezunu temizlikciler bile bizden fazla alıyor. Onları küçümsediğimden değil herkes hakkı almalı. Kıdem sıfır 20 sene 10 sene çalışanla dün işe giren aynı maaşı alıyor. Bizim reisimizin söz verdiği kadroyu istiyoruz. THY kit değil, biz özeliz diyenler masal anlatmasın bize.… Devamını oku »

KARGO THY-5M

Koymuşsunuz 2000 kişinin başına 5m müdürü diye birini yardım maili atıyor, demiyor bu personele niye para vermiyon ey thy,her ihalede kendini kurtarma derdinde.alıyor kendi 10 bini kafa rahat tabi..İşçi zordan kahırdan 30.unda adam ölmüş Allah rahmet eylesin.taşeron 5m şirket 6 bin kıdem tazminatı vermiş personel cebinden ekmeğinden kesip şirketin 5 katı yardım toplamış. Personelin yardıma muhtaç.THY kargo başkan,başkan yard,müdür,şef çalıştığımız tüm yönetim görüyor taşeronın halimizi. adamlar ayda 50 bini cebe indiriyor hepside 5 vakit öyle biliyoruz tabi.gerçeği Allah bilir. Ama ölüm var zaman çabuk geçiyor.Demiyor ey ilker bey yazık bu adamlara! Dışarıdan adam almayalım alalım bu adamları kadroya.ama maça yemiyor… Devamını oku »

süleyman

2017 boyunca çalışıp aralık ortası askere gidene yatAr mı ??

Thy Cargo 5M Taşeronu

Bu ayrimciligida gördük helal olsun yönetim. Leblebi kolaya kandırdı yine bizim taseronları. Oh olsun hakkını aramayanı bilmeyen kargocu taseronlara.

Thy Cargo 5M Taşeronu

Bişey ide elinize yüzünüze bulastirmayin be kardeşim. Birilerini sevindirir ken birilerine sen 2. Sınıf insansın diyosun. Varsın yatmasın para bizim sadakaya ihtiyacımız yok .

süleyman

2017 boyunca çalışıp aralık ortası askere gidene yatAr mı :))