TEKNİK A.Ş’DE YAPRAK DÖKÜMÜ

TEKNİK A.Ş’DE YAPRAK DÖKÜMÜ

THY/Teknik A.Ş’de çalışma serüvenine 1985 te başlamış olan Uçak bakım in ağır toplarından Murat yılmaz ,Cafer DEDE, Samim SELIŞIK,Nevzat AYAZ ,Zafer DURGUT ve Muharrem GÜLMEZ nisan 2019 itibariyle şirkete veda ediyorlar.

Bu kapsamda SAW Uçak Bakım BAY 2 personeli çalışma arkadaşları aralarından ayrılacak olan abileri için düzenlediği polonezköy de bir mekanda veda yemeğinde buluştular.

Uzaktan yakından gelenlerin geniş katılımıyla oluşan organizasyonda Uzun yillarin birlikteliği ve getirmiş oldugu tecrübelerini genç arkadaşlarına paylaşan ekip fotoğraf çekimi ve hediye töreninin ardından tatlı hatıralarla ayrıldılar.

Her birine aktardigi tecrübelerden dolayı ayrı ayrı teşekkür eden BAY 2 çalışanları her zaman abilerinin yanlarında olduklarını bilmeleri ni istediler.

 

Geri

28
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Nusret

Cafer abinin ; bir konu anlatacağı zaman alakalı alakasız cevrede o an kim varsa gel.sende gel diyerek çağırmasını.
Nevzat abinin; beni günaya sokma şimdi. Cepheye gidiyorsun mermin yok demesini.
Murat abinin. Mazeret için bana gelmeyin abi.gerekirse panel ol takıl abi. Demesini unutmayacağım 🙂

Bay2

Abilerimiz adına hayırlı olsun. İşe başlayalı henüz iki yıl olan birisi olarak bu ayrılık benim için çok erken oldu. Daha öğrenecek çok şeyimiz vardı… Biz onlardan razıyız. İns onlar da razıdır.

İsmail Ercan

allah bundan sonrakı hayatlarını mutlu ve huzurlu gecırmeyı nasıp eylesin

Bay2

Abilerimizin yarısı kadar şirkete faydası dokunmayan kişiler bu koca çınarları bizden ayırıyorlar. Eden bulacaktır elbet. Özleneceksiniz.

Hayırlı olsun ama

Hepsi şeker gibi abiler Allah var hiç kötülüklerini görmedim.
Ama, acaba ta ozaman halihazıda yüzlerce Habom çalışanı teknik diye işe girmişken CAN Şaşmazın apar topar sizi emekli edip yetkili abileri /teknisyen olarak Habom da başlarında başlatacağız dediklerinde. Dik duruş sergileyip bu gençlerin kariyerlerinin ayak altına olmasına çomak tutmada katkımız olur , ki sonrasında Habom işi yürümedi. DESELER İDİ EMINIM BU CAMIA ADINA ÇOK KATKILARININ OLACAĞI KANATINDEYİM…

Papazın Pilavı

Şekerlerin tadına mı baktın?

Ahmet

Hayırlı olsun stressiz huzurlu bir emeklilik geçirmeleri dilegiyle

Bay 2

Sektorde bize cok sey kattilar. Hepsinden Allah razi olsun. Bundan sonraki hayatlarinda basarilar.

Biz biriz.

Teknisyen demek emek demek, alın teri demek, tecrübe demek, daha nice güzel sıfatları bulunduran kaliteli insan çalışan demek. Bunları bu abilerimiz de gördük sevdik yeri geldi kırıldık tartıştık abi abilik gördüm bahsettiğiniz tüm isimlerden. Ama maalesef yok mu o yönetim (eskileri dahil yönetimler) sırtımızdan kazandıklarını burnumuzdan getirdiler. Abilerimiz hakkını helal eder inşallah bizlere. Saygı ve hürmetle uğurluyoruz onları. Devranın değişip saygın olduğumuz güzel günler dileğiyle birlikte kalalım arkadaşlar.

Msk

Teknisyen dediğin patriot füzesi gibi olacak, boarddan bir çıkacak direk hedefe gidecek.

Yokuş yukarı:)

Emektarlar. Tecrübeleriniz için teşekkürler.Bundan sonrası için sağlıcakla kalınız.Tecrube kolay kazanılmıyor.