Tek rakipleri hakikaten Türk Hava Yolları olacak

Tek rakipleri hakikaten Türk Hava Yolları olacak

Taksi ücretlerine zam geliyor.. Taksiciler yaklaşık 2 yıldır zam alamıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuyu görüştüklerini iddia eden İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu Sözcu’ye yaptığı açıklamada, seçimden sonra yani haziran ayının sonunda taksi açılış ücretlerinin 4 TL’den 6 TL’ye, kilometre ücretininde 2.5 TL’den 3.25 TL’ye çıkacağını belirtti. Taksiciler daha önce Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) ile yaptıkları toplantılarda zam kararlarını görüşüyordu.

Buna göre 4 lira olan açılış ücreti 6 liraya, kilometre fiyatı da yüzde 30 artışla 2.50 liradan 3.25 liraya çıkacak.

Yaklaşık 2 yıldır taksi ücretlerine zam gelmediğini belirten Aksu, “Yaklaşık 22 aydır taksi ücretleri zamlanmıyor. Haziran ayının sonunda fiyatlar artacak.” ifadelerini kullandı.

Buna göre Havalimanına gidecek olanların taksi ücretlerinde de ortalama olarak %30-%35 lik bir artış olacak. 250 lira civarında olan Pendik, 330 Liraya, 155 lira olan Büyükçekmece ve Beylikdüzü istikametleri 205 liraya, 110 lira olan Başakşehir 145 liraya, 55 lira olan Arnavutköy 70 liraya çıkacak. Tabiki bu fiyatlara otoyol ve köprü bedelleri de eklenecek…

Geri

4
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
bu millete müstahak

seçimden sonra herşeye bindirim ve bu millet hala bu zihniyete % 48 oy veriyor !

tech9

Yaptık oldu! Duyarsız milletime saygılar.

Zaman yolcusu

Korsan patlar.

Forever korsan

Bu teröristlere asla para kaptırmam. Saygısız seviyesz dolandırıcı herifler. Korsanla giderim. Hem daha az öderim hem daha iyi hizmet gorurum. Her 100 metrede 25 kuruş nedir ya. Daha neyin zammı bu. . ( yüzde 0,000001 lik taksici kesimini hariç tutuyorum. )