TEI, Malezya'daki DSA 2024 Fuarına Katılıyor

TEI, Malezya’daki DSA 2024 Fuarına Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen havacılık motorları üreticisi TEI, 6-9 Mayıs tarihleri arasında Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da gerçekleşen DSA 2024 Savunma Sanayi Fuarı’na katılıyor. Bu fuar, bölgenin en önemli savunma sanayi etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor ve TEI, bu prestijli organizasyonda Türkiye’yi temsil ediyor.

TEI, fuarda Türkiye’nin ilk milli turbodizel havacılık motoru olan TEI-PD170 ve ilk milli helikopter motoru TEI-TS1400’ü ziyaretçilerle buluşturuyor. Bu özgün motorlar, TEI’nin teknolojik yenilikçiliğini ve yeteneklerini göstermektedir. Ayrıca, TEI’nin geleceğin imalat yöntemi olarak kabul edilen eklemeli imalat teknolojisi ile ürettiği motor parçaları ve turobjet motorları TEI-TJ90U ve TEI-TJ60 da fuarda sergileniyor.

TEI, DSA 2024 fuarında sadece ürünlerini sergilemekle kalmayacak, aynı zamanda Malezya ve bölgesindeki ihracat fırsatlarını değerlendirmek için önemli ikili görüşmelere de ev sahipliği yapacak. Bu görüşmeler, TEI’nin uluslararası alandaki işbirliği ve büyüme stratejilerine önemli bir katkı sağlayacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir