TAV’DAN EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

TAV’DAN EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

TAV Havaalanı, yayımladığı ilanda en az lise mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. İşte TAV personel alım ilanının detayları ve başvuru ekranı.

TAV Havaalanları tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı.

TAV resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında, Havaalanı bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Alınacak personeller TAV bünyesinde Güvenlik Görevlisi, Satış ve Ödeme Danışmanı, Satış Danışmanı pozisyonlarında istihdam edilecektir. Ayrıca yayımlanan ilanda genel başvuru niteliğinde başvurular alınmakta olup bu kısıma yapılacak başvurularda, bir pozisyonun boşalması durumunda adaylar çağrılacaktır.

Alınacak personellerde aranan genel şartlar şu şekilde açıklandı: Müşterileri güleryüzle karşılama ve uğurlama, ürünler hakkında müşterileri doğru bilgilendirme, müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olan.

Başvuru Şekli

TAV personel alım ilanına başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu şekilde yapması gerekmektedir. Açılan sayfada personel alımının yapıldığı pozisyonlar bulunmaktadır. Her bir pozisyonun detayında o pozisyon için istenen özel şartlar adaylara duyurulmuştur.

AÇIK POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yusuf
1 yıl önce

Zaten güvenlik eğitimi veriyorsunuz güvenlik kartım yok almak istesem getismiycek ise başladığımız aşamada kartı alsak daha güzel olurdu yaş sırrını 35 yaş yaparsanız çok guzel iş kanı sağlamış olursunuz benim fikrim bu gerçekten insanların kaliteli ve guvenebilecegi ise ihtiyaçları var başarilar

yalçın dogan
2 yıl önce

meraba
mekanik teknıker iş ilanları için nereye baş vuruyoruz

yunus
2 yıl önce

Beni ise alisaniz minnettar kalirim