TAV İşletme Hizmetleri'nde Üst Düzey Atama: Başak Gürtuna Kurumsal İletişim Koordinatörü Oldu

TAV İşletme Hizmetleri’nde Üst Düzey Atama: Başak Gürtuna Kurumsal İletişim Koordinatörü Oldu

Dünyanın önde gelen havalimanı ve yolcu ağırlama hizmet sağlayıcılarından biri olan TAV İşletme Hizmetleri’nde önemli bir atama gerçekleşti. Başak Gürtuna, şirketin kurumsal iletişim süreçlerini yönetmek üzere Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak atandı.

Başak Gürtuna’nın kariyeri, uluslararası ilişkiler alanında Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmasının ardından başladı. İşletme yönetimi ve uluslararası politik ekonomi üzerine yüksek lisans derecelerine sahip olan Gürtuna, sektöre Ipsos KMG’de Junior Account Yöneticisi olarak giriş yaptı.

Daha sonra Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Doğuş Holding gibi prestijli kurumlarda görevler üstlendi. Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş’de Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak önemli bir deneyim kazandı.

Şubat 2022’den bu yana aynı şirkette Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Gürtuna, Mart 2024 itibariyle TAV İşletme Hizmetleri’nde Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak hizmet verecek.

Başak Gürtuna’nın, TAV İşletme Hizmetleri’nin uluslararası alanda güçlü bir iletişim stratejisi oluşturmasına liderlik etmesi bekleniyor. Görevi, şirketin tüm küresel iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir