TASSA LIV HOSPITAL İŞBİRLİĞİ

TASSA LIV HOSPITAL İŞBİRLİĞİ

Sağlık alanında uluslararası arenanın liderlerinden Liv Hospital Ulus ve TASSA Kabin Memurları Derneği önemli bir işbirliğine imza attı.

Üstelik havacılık sektöründe birçok konuda öncü olan Tassa bu anlaşmaya yalnızca üyelerini değil tüm havacılık çalışanlarını dahil etti.

Liv Hospital Genel Koordinatörü Meri İSTİROTİ ve Tassa Yönetim Kurulu Başkanı Sabit COŞKUN tarafından imzalanan anlaşmanın,Tassa üyelerine ve Hava Yolları çalışanlarına pek çok avantaj sağlayacağı belirtildi. İmzalanan anlaşmaya göre ;Liv Hospital Ulus’a gelen Tassa üyeleri ve diğer tüm Hava Yolları çalışanları AGE ölçümü ,skolyoz kontrolü,3D cilt analizi,saç sağlığı ve hastalıkları klinikleri ön görüşmesi ,varisle ilgili ön görüşme,’’Kansersiz Yaşam Senin Elinde’’ kapsamındaki akciğer kanseri sağlık kontrollerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Ayrıca TASSA üyeleri için hazırlanan diş muayene, panaromik film, alt ve üst çene diş taşı temizliğini kapsayan Diş Paketinden de özel fiyatlarla yararlanabilecek.

TASSA ve Liv Hospital Ulus’un eşsiz sağlık ve hizmet kalitesini üyeleri ve atacağı mesajlar vasıtasıyla birçok kişiye iletme imkanı sunacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.