featured

TARKİM'İN UÇAĞI DEVLET KAYITLARINA GEÇİRİLDİ

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı olduğu ve yurt dışına kaçtığı iddia edilen işadamı Faruk Bayındır’ın kurduğu daha sonra eşine devrettiği mühürlenen Tarkim Havacılık’ta bulunan bir uçak ve bir minibüs maliye görevlileri tarafından devlet kayıtlarına geçirildi
Mühürlenen Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronu’nda bulunan Tarkim Havacılık’a akşam saatlerinde maliye görevlileri geldi.
Hangarda incelemelerde bulunan görevliler, malzemeleri teker teker tespit ederek kayıtlara işlerken, bir uçak ve bir minibüste devlet kayıtlarına geçirildi.
Tespit işlemin ardından hangar maliye ekipleri tarafından mühürlendi. Daha önce Tarkim’e ait yapılan şikayetler doğrultusunda DHMİ tarafından yapılan soruşturma genişletilmiş hangar ise mühürlenmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 7 sene önce

  Bu soysuz it İ.Faruk Bayındır, yilandan daha da tehlikelidir! Asla fetöcü degildir, paraya Ve güce tapan aşağılık bir çıyandır. Geçmişde güç ve para fetöde olduğu için onlardan nemalanmıştır!
  Kayınpederi TC tarihinin en büyük uyuşturucu kaçakçısıdır!
  Kendi pis geçmişi taaa yaprak operasyonlarına dayanır. Hayatı adam kullanma, hırsızlık, yalan, ihanet, ikiyüzlülük ve şerefsizlik üzerine kurulmuştur!
  1000€ için sülalesine küfür ettirecek kadarda midesiz ve geniş mezhep bir deyyusdur!

  Cevapla